5 aspektów GTA Vice City, które Trylogia powinna naprawić


Jest wiele aspektów GTA Vice City, które Trylogia GTA powinna naprawić.

Ponieważ gra nie jest już dostępna w sklepach cyfrowych, gracze muszą kupić nową trylogię GTA, aby doświadczyć tego, co może zaoferować GTA Vice City. Nie będzie to jednak bezpośredni port o tym tytule.

Zamiast tego będzie miał lepszą grafikę i kilka nowoczesnych ulepszeń. Rockstar Games nie pokazało jeszcze żadnych zdjęć ani nagrań, więc można było mieć tylko nadzieję, że poprawią niektóre funkcje opisane w tym artykule.


Pięć funkcji, które Trylogia GTA powinna naprawić w GTA Vice City

5) Lepsze przejazdy

GTA 4 miał lepsze sterowanie strzelaniem Drive-By (Zdjęcie za pośrednictwem Rockstar Games)
GTA 4 miał lepsze sterowanie strzelaniem Drive-By (Zdjęcie za pośrednictwem Rockstar Games)

Drive-Bys były funkcją od GTA 3, ale ich włączenie do starszych gier było niezgrabne. Nowoczesne gry GTA dają graczom znacznie większą swobodę w strzelaniu.

W klasycznej trylogii GTA można było strzelać tylko w lewo lub w prawo (lub do przodu, jeśli jedzie się motocyklem). Niektóre misje pozwalają na swobodne celowanie, więc nie zrujnowałoby to integralności GTA Vice City, jak mogą zrobić inne poprawki.


4) Pływanie

Tommy Vercetti nie umie pływać (zdjęcie za pośrednictwem Rockstar Games)
Tommy Vercetti nie umie pływać (zdjęcie za pośrednictwem Rockstar Games)

Vice City wygląda na idealne miejsce do pływania, ale gracze natychmiast toną w grze. Chociaż można by usprawiedliwić toksyczność wody w GTA 3, nie ma to sensu w kontekście GTA Vice City.

Niektórzy gracze uważają, że Tommy był zbyt długo w więzieniu i nigdy nie nauczył się pływać. Jednak ten powód również się rozpada, gdy zdamy sobie sprawę, że żaden pieszy też nie umie pływać.

Pływanie istnieje w GTA San Andreas, więc nie byłoby nielogiczne założenie, że część GTA Vice City z trylogii GTA również może ją mieć.


3) Interaktywne rekiny

Rekiny mogą stanowić zagrożenie dla graczy w GTA 5. Jednak istniały również w GTA Vice City. Jedynym problemem jest to, że są to tylko ruchome obiekty, z którymi gracz nie może w żaden sposób wchodzić w interakcje.

Ta funkcja dotyczy głównie poprzedniej, ponieważ byłoby ekscytujące, gdyby gracze mogli spróbować zabić jednego z wybrzeży Vice City. Poza tym Steve Scott miałby powód do obsesji na punkcie rekinów w GTA Vice City.


2) Ponowne granie w stare misje

Praca to zabawna misja (zdjęcie za pośrednictwem Rockstar Games)
Praca to zabawna misja (zdjęcie za pośrednictwem Rockstar Games)

GTA Vice City ma wiele niezapomnianych misji. Niestety gra nie pozwala na powtarzanie starych misji. Nowoczesne gry GTA często zawierają funkcję, która pozwala graczom na ponawianie misji dla zabawy, więc nie byłoby przesadą mieć coś takiego w Trylogii GTA.

Byłoby to również korzystne dla dwóch pozostałych gier z trylogii. Możliwość powtarzania starych misji ze wszystkich trzech gier byłaby ogromną korzyścią.


1) Niektóre usterki

Podczas gdy niektóre usterki są zabawne w nadużywaniu, inne są po prostu irytujące i jest ich wiele do policzenia. Warto zauważyć, że strój Havana pojawia się poza jego zasięgiem, jeśli gracz ukończy którąkolwiek z tych misji po trafieniu w dwa bity:

  • Ziemia gliniarzy
  • Nie ma ucieczki?
  • Praca

Podobnie, usterka związana z korupcją Cherry Popper jest czymś, co należy naprawić. Pierwsza z nich uniemożliwia graczowi łatwy dostęp do stroju, podczas gdy druga usterka rujnuje cały plik zapisu.


Ponieważ nowa trylogia GTA pojawi się raczej prędzej niż później, można by się spodziewać znacznych ulepszeń we wszystkich trzech grach. GTA Vice City wymaga wielu rekonfiguracji i remontów. Jednak Rockstar Games ma zwyczaj dotrzymywania obietnic.

Uwaga: ten artykuł odzwierciedla osobiste poglądy autora.

Edytowane przez Sijo Samuel Paul


Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=04738D2288AC47DDBDBE3C3E8590DD26&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Fgta%2F5-aspects-gta-vice-city-trilogy-fix&c=14022790245478382011&mkt=fr-fr