5 aspektów GTA San Andreas, które będą wyglądać wspaniale w trylogii GTA


Jest kilka aspektów związanych z GTA San Andreas, które Trylogia GTA mogłaby zmienić, aby przenieść ją na wyższy poziom.

Wielu fanów zastanawia się, jak nowa trylogia GTA będzie wyglądać jako gra wideo. Jednym z trzech tytułów z nim związanych jest GTA San Andreas, prawdopodobnie najpopularniejsza gra z tej trójki. Oczywiście ten aspekt sprawia, że ​​dyskusja jest najbardziej fascynująca.

Oryginalna gra była już ponadczasowym klasykiem; próba przebicia tego byłaby herkulesowym zadaniem. Mimo to, gdyby Rockstar Games było w stanie to zrobić, ten artykuł obejmowałby pięć aspektów, które byłyby wspaniałe do zobaczenia w nowej trylogii GTA.


Pięć aspektów GTA San Andreas, które będą świetnie wyglądać w trylogii GTA

5) Misje

Każda gra GTA ma swój udział w kultowych i frustrujących misjach. Wyobraź sobie, że GTA San Andreas jest aktualizowane do trylogii GTA; powinien mieć lepszą grafikę i nowoczesne ulepszenia rozgrywki.

Chociaż nie wiadomo, czym może być teraz ta ostatnia, można przypuszczać, że Trylogia GTA będzie inna, ale wystarczająco znajoma dla fanów GTA San Andreas. Ta różnica będzie jednym z powodów, dla których byłoby tak fajnie.

Poza tym, kto nie chciałby zobaczyć, jak Big Smoke mówi CJowi, że wszystko, co musi zrobić, to podążać za pociągiem?


4) Opcje odzieży

GTA San Andreas jest pionierem funkcji dostosowywania w serii GTA. Wypadałoby zobaczyć, jak można to rozszerzyć w trylogii GTA – The Definitive Edition. Nawet jeśli nic nowego nie zostanie dodane, fani nadal będą mogli zobaczyć stare ulubione kostiumy fanów z dużo lepszą grafiką.

GTA San Andreas miało kilka ciekawych opcji ubioru; dlatego ten powód miałby zastosowanie do wielu graczy. Każdy ma inny gust, jeśli chodzi o upragnione stroje.


3) Zaktualizowany świat

Mapa GTA San Andreas (zdjęcie za pośrednictwem Rockstar Games)
Mapa GTA San Andreas (zdjęcie za pośrednictwem Rockstar Games)

Ogólny układ San Andreas w trylogii GTA nadal powinien być taki sam; jednak w tym aspekcie zabłyśnie ulepszona grafika. Ponieważ trylogia GTA będzie zawierać GTA 3, ekscytujące byłoby zobaczyć w misji śnieżne Liberty City, Bistro Świętego Marka.

Miło byłoby zwiedzić całe San Andreas, nawet poza misjami. Gracze mogą zorientować się, jak będzie wyglądało Los Santos dzięki GTA 5, ale zobaczenie aktualizacji San Fierro i Las Venturas byłoby zapierające dech w piersiach.


2) Transformacje typu ciała CJ

CJ jest jedynym bohaterem w całej serii GTA, który może stać się chorobliwie otyły. To zabawny widok, gdy przytyje, ale przeciętna grafika GTA San Andreas ogranicza jego prezentację. Na szczęście Trylogia GTA naprawi tę istotną wadę.

Nie można przestać się zastanawiać, czy Trylogia GTA sprawi, że transformacje ciała CJ będą bardziej drastyczne niż wcześniej. Ciekawie byłoby zobaczyć go całkowicie poszarpanego. W pewnym sensie sprawiłoby to, że gracz bardziej dbałby o to, aby CJ jadł i ćwiczył.


1) Zamieszki w Los Santos

Los Santos Riots to jedna z najważniejszych części fabuły GTA San Andreas. Wygląda to porządnie w grze, ale mogłoby być drastycznie lepsze przy wyższym budżecie Rockstar i nowoczesnej technologii.

Nadzieja na zniszczenie środowiska to trochę za dużo, ale podczas tych zamieszek mogą dodać coś więcej niż tylko dym i ogień do Los Santos. Nie wspominając o tym, że mogą sprawić, że ogień będzie wyglądał bardziej imponująco wizualnie niż to, co miała oryginalna gra.


Z trylogią GTA na horyzoncie gracze mogą wiele oczekiwać od każdego tytułu. Jednak GTA San Andreas może okazać się najbardziej wyjątkowym z całej trójki.

Uwaga: ten artykuł odzwierciedla osobiste poglądy autora.

Edytowane przez Sijo Samuel Paul

P. Czy uważasz, że nowa trylogia GTA spełni oczekiwania, które wyznaczyły starsze gry?

0 głosów do tej pory


Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=4A0D906E89BA4944A6FCD53625100B51&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Fgta%2F5-aspects-gta-san-andreas-will-look-glorious-gta-trilogy&c=14971786917312940288&mkt=fr-fr