5 artystów takich jak Dr. Dre, którzy zasługują na kontrakty VIP w GTA Online


Rockstar przekroczył oczekiwania fanów, wypuszczając dodatek The Contract w GTA Online. Po zdobyciu Dr. Dre nie ma granic, kto może, a kto nie, być kolejnym w walce o tytuł.

Gracze są już podekscytowani tym, kto jeszcze może być częścią GTA w najbliższej przyszłości. Dzięki muzyce Dr. Dre w GTA Online, wielu graczy uważa, że ​​mogli już poznać przyszłych współpracowników.

W tym artykule omówimy 5 artystów, takich jak Dr. Dre, którzy zasługują na kontrakty VIP w GTA Online.


Który prawdziwy VIP zasługuje na kontrakt w GTA Online?

Ile z nich mogą zdobyć gracze GTA Online?  (Obraz za pośrednictwem Twittera @RealDAHLIA)
Ile z nich mogą zdobyć gracze GTA Online? (Obraz za pośrednictwem Twittera @RealDAHLIA)

Jeśli gracze GTA Online będą mieli szansę reprezentować więcej niesamowitych talentów w przyszłych misjach kontraktowych VIP, mogą zacząć zbierać nagrody, takie jak ta powyżej.

Kogo więc gracze chcieliby zobaczyć z kontraktem VIP w GTA Online?


1) Snoop Dogg

To ma sens, że Dr. Dre zaprosił swojego przyjaciela-gwiazdę rapu i zawarł dla niego kontrakt VIP z F. Clinton & Partner.

Snoop Dogg przedstawia idealną postać do GTA Online dzięki swojej muzyce, nawykom palenia i gangsterskiemu stylowi. Gracze GTA Online i fani rapera mogą z łatwością wyobrazić sobie wykonywanie misji związanych z farmą dla gwiazdy.


2) Kostka lodu

Ice Cube przyjaźni się z Dre odkąd zaczęli razem tworzyć muzykę pod koniec lat 80-tych. Fani GTA Online uważają, że ponowne pojawienie się Dr. Dre i przedstawienie swojego starego przyjaciela F. Clintonowi i Partnerowi byłoby bardzo miłym akcentem.

Ice Cube rozwinął swoje talenty w ciągu ostatnich trzydziestu lat, od muzyki po aktorstwo i reżyserię. Danie mu kontraktu VIP może otworzyć tak wiele ekscytujących misji z nieskończonymi możliwościami, podobnie jak Dr. Dre w GTA Online.


3) Eminem

W DLC Contract wygląda na to, że Dr. Dre ma nowego protegowanego w postaci muzyka Andersona. Paak. Jednak każdy fan GTA wiedziałby, że Eminem był pierwszym prawdziwym protegowanym Dre.

Niektórzy fani GTA uważają, że byłoby wspaniale zobaczyć wszystkich trzech artystów w GTA Online, być może nawet nagrać razem piosenkę. To jeden z wielu powodów, dla których społeczność GTA uważa, że ​​Eminem zasługuje na kontrakt VIP w GTA Online.


4) Busta Rhymes

Busta Rhymes może nie być tak dobrze znany niektórym fanom GTA Online. Starsi fani pamiętają, jak sławny był Busta w latach 90-tych. W połączeniu z faktem, że pracował z Dr. Dre, Eminemem i Snoop Doggiem, pasowałby do DLC The Contract.

Fani jego muzyki chcieliby zobaczyć go na kontrakcie VIP w Agencji w GTA Online.


5) 50 centów

Curtis Jackson, znany również jako 50 Cent, byłby świetnym dodatkiem do GTA Online. Gracze usłyszeli jego klasyczną piosenkę „In Da Club” po tym, jak została dodana do West Coast Classics wraz z DLC The Contract. Oprócz tego ma w radiu kolejną piosenkę z Mobb Deep.

Fani GTA online chcieliby zobaczyć 50 Centa wchodzącego do agencji w swojej kuloodpornej kamizelce.


Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=BA7FE19EAA314054BFE8B68E624A208B&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Fgta%2F5-artists-like-dr-dre-deserve-vip-contracts-gta-online&c=4084762781944543071&mkt=fr-fr