400 godzin gry w nowym opusie GTA 6: przecieki sugerują – do odkrycia!

Grand Theft Auto 6: Ujawniono wybuchowe szczegóły dotyczące długo oczekiwanego kolejnego dzieła

Długie oczekiwanie

Od premiery GTA 5 prawie dziesięć lat temu fani z niecierpliwością czekają na kolejny tytuł z serii. Niestety wydawca gry nie podał jeszcze daty premiery, wyciekły jednak pewne szczegóły, które sugerują, że szósta część będzie miała niespotykaną dotąd skalę.

Gargantuiczna treść

Według plotek przekazanych przez konto GTA 6 News na Twitterze, gra będzie oferować nie mniej niż 400 godzin zawartości i rozgrywki. Prawdziwa gratka dla graczy szukających nowych wyzwań. Aby jednak w pełni cieszyć się tym doświadczeniem, zalecane będzie superszybkie łącze internetowe.

Kolosalne pobranie

Plotka głosi również, że instalacja gry może osiągnąć imponujący rozmiar 750 GB, a pobranie może zająć kilka dni. Jeśli okaże się to prawdą, Grand Theft Auto 6 stanie się największą grą wideo wszechczasów. Obecnie tytuł w posiadaniu ARK: Survival Evolved z 250 GB danych.

Jednak ten rozmiar pliku stanowi wyraźny problem dla graczy. PlayStation 5 posiada wewnętrzny dysk twardy SSD o pojemności 825 GB, z czego prawie 158 GB jest automatycznie zarezerwowane dla systemu. Oznacza to, że GTA 6 będzie o 80 GB większe niż pojemność bazowego PS5.

Biorąc to pod uwagę, trudno uwierzyć, że Rockstar Games i Take-Two Interactive wydadzą jedną z najbardziej oczekiwanych gier wszechczasów, uniemożliwiającą granie na PlayStation.

Możliwa premiera w 2024 lub 2025 roku

-Take-Two Interactive zasugerowało, że GTA 6 może być gotowe do premiery w latach 2024-2025. Podczas telekonferencji dyrektor generalny Take-Two Interactive, Strauss Zelnic, powiedział, że rok finansowy 2025 będzie „znaczącym punktem zwrotnym… który powinien skutkować rekordowymi wynikami operacyjnymi” wydajność.”

Wychodzą pewne szczegóły

Niewiele jeszcze wiadomo na temat GTA 6, ale niektóre plotki sugerują, że pojawią się w nim dwie grywalne postacie, Jason i Lucia. Dodatkowo wydaje się, że akcja gry będzie toczyć się w unowocześnionej wersji Vice City, czerpiącej inspirację z Miami. Zanim Rockstar czy Take-Two Interactive ujawnią nowe szczegóły, będziemy musieli poczekać jeszcze kilka miesięcy.

Źródło: www.bing.com