3 najbardziej znienawidzone postacie z trybu fabularnego GTA 5


GTA 5 ma wiele postaci, które gracze kochają, ale prawdopodobnie więcej, których nienawidzą. Od początku gry i w ciągu kilku pierwszych misji z udziałem Michaela lub Franklina użytkownicy spotykają niektóre z tych żałosnych postaci.

Michael wydaje się być bohaterem, który ma niespokojne życie rodzinne, podczas gdy Franklin próbuje przetrwać, prowadząc prosty, kryminalny tryb życia w dzielnicy ze swoim przyjacielem Lamarem. Gdy ich losy się splatają, gracze szybko zaczynają zdobywać nowych wrogów.


Trzy postacie GTA 5 z trybu fabularnego nie mogły znieść

Każdy gracz GTA 5 ma inne odczucia co do tego, kogo najbardziej nienawidzi, ale oto trzy najlepsze wśród społeczności GTA.

1) Trener tenisa

Wszyscy gracze GTA są po stronie Michaela, ponieważ on i Franklin są najbardziej „razem” bohaterami. Dlatego wszyscy nienawidzą trenera tenisa, Kyle’a Chavisa, który próbuje zrujnować małżeństwo Michaela, wchodząc w romans z żoną Michelle.

Fani jednogłośnie zgadzają się: z tym facetem trzeba się uporać.

Jako jedna z pierwszych misji, w których Franklin dołączył do Michaela w GTA 5, gracze uwielbiali ścigać to oszustwo i burzyć jego dom. A przynajmniej to, co uważali za jego dom. Ups.


2) Symeon Yetarian

Simeon nie zrobił najlepszego wrażenia na użytkownikach GTA 5, kiedy go po raz pierwszy spotkali. Jest jak jakaś zużyta, przegrana wersja Niko Bellica, który sprzedaje skradzione samochody i daje swojemu „personelowi” dużo frajdy.

Gracze byli nieustannie irytowani przez Simeona, ale po rozmowie telefonicznej, kiedy groził Franklinowi, na nowo odkryli do niego nienawiść.


3) Izjasz Friedlander

Dr Friedlander jest po prostu irytujący i protekcjonalny podczas wszystkich swoich interakcji z użytkownikami w GTA 5. Michael musi udać się do lekarza, aby spróbować uratować swoje małżeństwo i zmierzyć się z niektórymi swoimi wewnętrznymi problemami.

Kiedy okazuje się, że doktor wykorzystuje „przypadek” Michaela, by stać się sławnym w GTA, czas się pożegnać. Gracze naprawdę czerpią przyjemność z rozprawiania się z Friedlanderem na kilka sposobów.

Nienawidzą go z pasją i cieszą się, że w końcu dają mu to, na co zasłużył.

Uwaga: ten artykuł odzwierciedla poglądy autora.


Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=DD118CD49BAC4B9B9626F7ED83A4259F&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Fgta%2F3-hated-characters-gta-5-story-mode&c=5999939899442676969&mkt=fr-fr