10-lecie Grand Theft Auto V uczczone przez Rockstar specjalnym wydarzeniem GTA Online.

Gracze mogą spodziewać się mnóstwa łupów podczas nadchodzącego wydarzenia specjalnego. Rockstar Games świętuje dziesiątą rocznicę Grand Theft Auto V specjalnym wydarzeniem w Grand Theft Auto Online. Podczas rocznicowego tygodnia gracze otrzymają przedmioty kolekcjonerskie, prezenty i przedmioty z limitowanej edycji. Choć fani liczyli na wieści dotyczące Grand Theft Auto 6, studio nie przekazało jeszcze żadnych oficjalnych informacji, pomimo ostatnich plotek i przecieków.

Specjalne wydarzenie z okazji dziesiątej rocznicy GTA V

Rockstar Games ogłosiło, że będzie uczcić zbliżającą się dziesiątą rocznicę GTA V specjalnym wydarzeniem w Grand Theft Auto Online. W serwisie Rockstar Social Newswire studio udostępniło zapowiedź tego, co czeka graczy podczas Tygodnia Anniversary. Gracze otrzymają przedmioty kolekcjonerskie, bezpłatny samochód i inne ograniczone czasowo nagrody.

„W przyszłym tygodniu spodziewajcie się specjalnego wydarzenia z okazji 10. rocznicy Grand Theft Auto V w GTA Online, podczas którego pojawią się nowe przedmioty kolekcjonerskie, przerażający samochód sportowy Bravado Hotring Hellfire i nie tylko” – ogłosił Rockstar.

GTA Online przygotowywało się do tego wydarzenia już od kilku tygodni. Gracze mogli cieszyć się tygodniami podwójnych pieniędzy i dużymi rabatami na zakupy w grach.GTA Online oferowało także premie za potrójne pieniądze i PD w niektórych z najpopularniejszych trybów gry.

Darmowe prezenty urodzinowe GTA V

Podczas wydarzenia rocznicowego w GTA Online będzie mnóstwo prezentów.

Chociaż zapowiedź specjalnego wydarzenia brzmi ekscytująco dla graczy GTA Online, większość fanów serii oczekiwała od Rockstar więcej. Wielu graczy spodziewa się jakiejś formy zapowiedzi lub zwiastuna Grand Theft Auto 6, gdyż krążą pogłoski, że wkrótce możemy otrzymać oficjalne informacje na temat gry.

Niedawno Strauss Zelnick, dyrektor generalny Take-Two Interactive, wspomniał, że firma planuje premierę dużej gry w roku finansowym 2025 (trwającym od kwietnia 2024 do marca 2025), która wygeneruje sprzedaż na poziomie około 8 miliardów dolarów. Wielu fanów zakłada, że ​​jest to GTA VI, jedyny tytuł w całej ofercie Take-Two, który jest w stanie wygenerować dla firmy duże pieniądze.

W zeszłym tygodniu w mediach społecznościowych krążyło rzekome nagranie dźwiękowe Straussa Zelnicka ujawniające datę premiery GTA VI. Nagranie audio, udostępnione na koncie GTA VI_Countdown, zawierało głos Zelnicka stwierdzający, że GTA VI zostanie zaprezentowane 23 października 2023 r., a premiera zaplanowana jest na październik 2024 r. Oryginalne nagranie dźwiękowe zostało podobno usunięte na prośbę Rockstar, co sugeruje, że to może być prawdziwe.

Autentyczność nagrania dźwiękowego

Fani kwestionują autentyczność nagrania audio. Wielu uważa, że ​​nie było to przemówienie Zelnicka, a jedynie rekreacja z wykorzystaniem sztucznej inteligencji lub innych środków.

Sceptycy wskazują na fragment nagrania, w którym Zelnick nazywa grę „VI”, a nie „szóstką”. Kilku naszych redaktorów sprawdziło nagranie i doszliśmy do wniosku, że brzmiało bardzo podobnie do głosu Zelnicka. Jednak przejście „VI” jest trochę dziwne.

Kolejną niezwykłą rzeczą jest to, że Zelnick często pozwala zespołom mówić same za siebie. Często oddawał głos zespołom pracującym bezpośrednio nad grami. Rockstar zazwyczaj sam ogłasza nadchodzące gry i wydarzenia, przy bardzo ograniczonym udziale dyrektora generalnego Take-Two.

Prawdopodobieństwo zapowiedzi GTA VI

Czy w przyszłym tygodniu będziemy mieli wielkie ogłoszenie dotyczące Grand Theft Auto VI? Szanse są znikome lub żadne, co może być frustrujące dla fanów, którzy czekali latami na następny mecz. Istnieje niewielka szansa, że ​​Rockstar szykuje dla nas niespodziankę, ale jest to bardzo mało prawdopodobne. Niedawno Activision Blizzard zorganizowało ogólnoświatową prezentację Call of Duty: Modern Warfare 3 w Warzone, ogłoszoną na miesiąc przed wydarzeniem.

Nie minie dużo czasu, zanim otrzymamy ogłoszenie lub ujawnienie wydarzenia dotyczącego Grand Theft Auto VI. Rockstar i Take-Two prawdopodobnie będą szukać dużego wydarzenia, takiego jak The Game Awards, aby ujawnić swoje największe IP. Zelnick drażnił się, że Rockstar pragnie „nie mniej niż perfekcji” w GTA VI i że studio chce dać graczom „coś, czego nigdy wcześniej nie widzieli”.

„Myślę, że to wyzwanie, przed którym stoją ludzie w Rockstar przy każdej nowej odsłonie Grand Theft Auto. To musi być coś, czego nigdy wcześniej nie widziałeś” – powiedział Zelnick. „Musi odzwierciedlać nasze uczucia do Grand Theft Auto – to duże wyzwanie dla zespołu. Odpowiedzią Rockstar jest dążenie do perfekcji. Szukaj niczego innego jak perfekcji, a my ją osiągniemy. »

Źródło: www.xfire.com