10 lat GTA: Darmowe prezenty dla graczy – Gamerficial

GTA Online, niezwykle popularny tryb wieloosobowy z serii Grand Theft Auto, w najbliższy weekend będzie świętował swoje dziesiąte urodziny podczas ekscytującego wydarzenia. Aby uczcić dekadę chaosu, Rockstar Games przygotowało dla graczy kilka ekscytujących nagród.

Specjalne stroje i skórki broni

Punktem kulminacyjnym obchodów rocznicy jest wydanie trzech specjalnych strojów inspirowanych kultowymi bohaterami GTA 5: Michaelem, Franklinem i Trevorem. Gracze mogą zdobyć te stylowe zestawy, po prostu logując się do gry przed 27 września. Ale to nie wszystko ; Oprócz tych modnych strojów gracze otrzymają także skórki na broń dla trzech popularnych karabinów: Micro SMG, Carbine Rifle i RPG Launcher.

Nowy samochód i lukratywne misje

W najnowszej aktualizacji GTA Online gracze mogą doświadczyć zupełnie nowego Bravado Hotring Hellfire, wyczynowego pojazdu, który można kupić w Southern San Andreas Super Autos. Ten nowy samochód obiecuje dodać dodatkową warstwę emocji do i tak już szybkiego świata GTA Online. Dla tych, którzy szukają misji pełnych akcji, aktualna aktualizacja przygotowała specjalną niespodziankę. Misje Lamara i Trevora oferują teraz poczwórne nagrody, dając graczom kuszącą zachętę do połączenia sił z tymi niezapomnianymi postaciami i zdobycia w zamian pokaźnych nagród.

Kompletny przewodnik po GTA Online

Bycie na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi wydarzeniami w Los Santos nigdy nie było łatwiejsze. Rockstar Games udostępnia obszerny przewodnik po GTA Online, regularnie aktualizowany, aby informować graczy o najnowszych wydarzeniach i możliwościach w rozległym wirtualnym mieście. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym weteranem GTA Online, czy nowicjuszem eksplorującym tętniące życiem ulice Los Santos po raz pierwszy, ten przewodnik jest nieocenionym źródłem informacji, które pomoże Ci poruszać się po stale rozwijającym się świecie GTA Online.

Dziesięć lat epickich przygód

Podczas gdy gracze na całym świecie przygotowują się do obchodów dekady zbrodni i napadów w GTA Online, obchody rocznicowe obiecują ekscytujące wrażenia z gry. Niezależnie od tego, czy dostosujesz swoją postać za pomocą kultowych strojów, czy też podkręcisz silniki Bravado Hotring Hellfire, w świecie GTA Online nie brakuje akcji i emocji. Za dziesięć lat epickich przygód i niezliczonych historii w mieście, które nigdy nie śpi.

Źródło: gamerficial.com