10 lat GTA 5: darmowe stroje, wykończenia broni i nie tylko w GTA Online!

10. rocznica GTA V: Minęło dziesięć lat, odkąd Rockstar Games wypuściło GTA 5, długo oczekiwaną kontynuację GTA 4 z 2008 roku. Od tego czasu gra nie tylko uczyniła Grand Theft Auto jedną z największych serii gier wideo, która odniosła największy sukces w historii wszechczasów, ale stała się także drugą najlepiej sprzedającą się grą wideo po Minecraft. Chociaż słyszymy coraz więcej wiadomości na temat GTA 6, GTA 5 pozostaje w wiadomościach z różnymi wydarzeniami i ofertami wprowadzanymi od czasu do czasu. Dodatkowo zagorzali fani GTA mogą dołączyć do klubu motocyklowego, brać udział w wyścigach, uprawiać sport, planować napady, inwestować na giełdzie i wiele więcej w GTA Online, trybie wieloosobowym gry.

Nagrody GTA Online z okazji 10. rocznicy GTA V

Przed ogłoszeniem nagród firma Rockstar Games wydała szczere oświadczenie, w którym podziękowała społeczności graczy za wsparcie w ciągu ostatniej dekady. W poście na blogu Rockstar napisał: „Ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy kiedykolwiek grali, transmitowali na żywo, odgrywali role, tworzyli lub udostępniali świat Los Santos i hrabstwa Blaine! „. W ramach obchodów 10. rocznicy Rockstar wypuszcza trzy stroje inspirowane bohaterami trybu fabularnego GTA V – Michaelem, Franklinem i Trevorem. Gracze mogą zdobyć stroje Emerytowany przestępca, Ziomek i Groupie. Dodatkowo można również zdobyć wykończenia broni inspirowane GTA V, takie jak wykończenie Pracownika Miesiąca dla Micro SMG, wykończenie Suede Bucks dla karabinu karabinowego i wykończenie Wujek T dla wyrzutni RPG. Gracze GTA Online również otrzymają ogromne korzyści w postaci pełnego zestawu przekąsek, amunicji i zbroi. Wszystkie te przedmioty można zdobyć logując się pomiędzy 17 a 27 września.

Inne wydarzenia

Oprócz nagród rocznicowych gracze mogą teraz kupić Bravado Hotring Hellfire od Southern San Andreas Super Autos. Jeśli jesteś członkiem GTA+, możesz zdobyć go za darmo w Vinewood Car Club do 11 października! Inne pojazdy, takie jak Bravado Buffalo S, Canis Bodhi i Obey Tailgater można również kupić w salonie Premium Deluxe Motorsport. Możesz także kupić Obey 9F za 50% zniżki! Przez ograniczony czas gracze będą zdobywać poczwórne premie GTA$ i RP za misje kontaktowe z Lamarem i Trevorem. Dodatkowo podwójne nagrody można zdobyć także podczas misji związanych z wyciekiem danych i sprzedażą hangaru. Możesz także zdobyć 3X GTA$ i RP podczas misji Come Out to Play.

Źródło: www.bing.com