10 lat ekskluzywnych nagród w GTA Online

Zaczęły wyciekać informacje dotyczące obchodów 10. rocznicy GTA Online, w tym nowe koszulki upamiętniające serię Grand Theft Auto. Oto, co musisz wiedzieć.

10. rocznica GTA 5 i GTA Online

Chociaż fani Grand Theft Auto na całym świecie nie mogą się doczekać, aż Rockstar w końcu zapowie GTA 6, 10. rocznica GTA 5 i GTA Online również się zbliża.

17 września GTA 5 oficjalnie skończy dziesięć lat, choć minęło już kilka tygodni od premiery GTA Online. W ciągu ostatnich kilku miesięcy Rockstar powoli dodawał rzeczy, aby uczcić ten kamień milowy, w tym klasyczne stroje GTA, które gracze mogą odblokować.

Koszulki z okazji 10-lecia

Oprócz tego wyciekło także kilka koszulek z okazji obchodów 10. rocznicy. Niektórzy gracze myśleli, że Rockstar wysyła im wiadomość na temat GTA 6, ale wciąż jest jeszcze kilka przed nami.

Jak zdobyć ubrania z okazji 10. rocznicy GTA Online

Ponieważ faktyczna 10. rocznica przypada w niedzielę, Rockstar korzysta z cotygodniowej aktualizacji 14 września, która odbywa się w czwartek, aby dodać nowe przedmioty do gry.

Dataminer Tez2 ujawnił wyłącznie zapowiedź 14 nowych koszulek, bluz i bluz, które pojawią się w grze, a także zauważył, że sześć kolejnych będzie dostępnych dla każdego, kto gra na konsolach nowej generacji PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Te koszulki zostaną „podarowane” graczom, więc będziecie musieli zalogować się od 14 września, grać przez około 30 minut, a przynajmniej kilka z nich powinno pojawić się w waszej szafie.

Niektóre koszulki mogą być również dodawane do sklepów odzieżowych, abyś mógł je odebrać. W takim przypadku będziesz musiał wejść w jedną z nich, znaleźć sekcję Urodziny Rockstar, a następnie wybrać koszulki, które Cię interesują.

Mimo że jest to dziesiąta rocznica, nie jest planowana żadna obszerna aktualizacja gry, ale kto wie, może w końcu doprowadzi to do czegoś w GTA 6. Pozostajemy pełni nadziei.

Źródło: www.bing.com