「GTA Online: Pejotl powraca, zamień się w krowę」

GTA Online: Zostań fotografem dzikiej przyrody i przemień się w zwierzę

GTA Online właśnie wypuściło nową aktualizację, która pozwala zostać fotografem dzikiej przyrody, a nawet przekształcić się w zwierzę poprzez spożycie określonych roślin. Odkryj nowe funkcje i wyzwania, które czekają na Ciebie w najnowszej aktualizacji GTA Online.

Zostań fotografem dzikiej przyrody

W najnowszej aktualizacji GTA Online możesz teraz robić zdjęcia zwierzętom, aby zdobywać nagrody w grze.Nowe codzienne wyzwanie o nazwie „Fotografia dzikiej przyrody” pozwala zrobić zdjęcia maksymalnie trzem różnym zwierzętom. Pomimo nazwy, zawarte w nim zwierzęta mogą być domowe lub dzikie. Zrobienie zdjęcia w ramach wyzwania odblokuje możliwość zakupu nowego Declasse Park Rangera. Wykonanie 10 zdjęć odblokuje cenę wymiany pojazdu.

Zmień się w zwierzę

Nowością w tej aktualizacji jest także możliwość znalezienia roślin pejotlu w naturze. Połknięcie ich spowoduje zmianę formy w zwierzę, na przykład jelenia lub krowę. Rośliny te będą dostępne tylko przez ograniczony czas, tak jak poprzednio, gdy do GTA Online dodano pejotle. Nadal możesz używać tych roślin w trybie pojedynczego gracza.

Nowe wyzwania i nagrody

Oprócz fotografii dzikiej przyrody i przemian zwierząt dodano nowe wyzwania i nagrody. Możesz ukraść Lampadati Casco, Bóstwo Enus i Vapid Ellie podczas napadów na składowisko złomu. Wprowadzono poprawki w Hitach w automatach telefonicznych. Zapłata za zabójstwo jest niższa, ale czas odnowienia pomiędzy atakami został skrócony do 10 minut. Do 10 stycznia możesz także zdobywać podwójne premie GTA$ i RP w wyścigach kaskaderskich Rockstar, próbach czasowych Junk Energy i wyścigach HAW.

I wreszcie, nie przegap premiery Grand Theft Auto V w ramach Game Pass jeszcze w tym miesiącu. Pierwszy zwiastun Grand Theft Auto VI ujawniono po wycieku w grudniu 2023 roku. Więcej szczegółów na temat tej aktualizacji można znaleźć na oficjalnej stronie Rockstar.

Źródło: www.gamespot.com