Zmiana Furiny w Genshin Impact ożywia Jeana i Noelle

Jak Furina zmieniła metagrę Genshin Impact

Furina zmieniła metagrę Genshin Impact, dodając nowe wymiary do budowania zespołu i tchnąc nowe życie w wcześniej niepopularne lub niszowe postacie i zestawy artefaktów.

Uzdrowiciele są ważniejsi niż kiedykolwiek

Mechanikę manipulacji zdrowiem postaci Fontaine’a można dostrzec w sposobie, w jaki umiejętności i wybuchy Furiny współdziałają z całym jej zestawem. Biorąc pod uwagę interakcję między jej umiejętnościami, Furina powinna być używana razem z uzdrowicielem, aby leczyć zdrowie wyssane przez jej wezwanie, aby umożliwić premie do DMG z jej superumiejętności.

Wcześniej uzdrowiciele byli wykorzystywani tylko do samodzielnego leczenia, ale dzięki wszystkiemu, co przynosi Furina, możliwe jest używanie jej razem z czystymi uzdrowicielami, takimi jak Barbara czy Qiqi, nawet jeśli nie są najlepszym wyborem.

Niepopularne wcześniej postacie znów są w centrum uwagi

Furina w szczególności ożywiła dwie wcześniej niepopularne postacie: Jean i Noelle. Jean jest ulubionym wsparciem Anemo dla Furiny, podczas gdy Noelle stała się silnym głównym DPS w połączeniu z Furiną.

Każda postać może teraz korzystać z dwóch potężnych i ekskluzywnych zestawów artefaktów

Przed wypuszczeniem Furiny tylko postacie Fontaine’a i Xiao mogły używać tych zestawów artefaktów, ale dzięki zdolności Furiny do wysysania punktów życia członków drużyny, każda postać może korzystać z tych zestawów artefaktów.

Wsparcie Hydro poza polem dla postaci, które nie opierają się na normalnych atakach

Przed wypuszczeniem Furiny niektóre postacie, które nie używają głównie normalnych ataków, pozostawały w tyle, jeśli chodzi o wsparcie Hydro poza polem. Jednak przyzwanie Furiny rekompensuje ten brak tym postaciom.

Niezależnie od tego, czy posiadasz już Furinę, czy nie, gra Genshin Impact została znacząco zmieniona wraz z wydaniem tej postaci. Dodaje zupełnie nowy wymiar do budowania zespołu i stylów gry, co czyni ją bardzo dochodowym dodatkiem do każdego konta. Dlatego warto spróbować, jeśli tylko nadarzy się okazja.

Źródło: www.bing.com