Zenless Zone Zero: Wszystkie szczegóły dotyczące długo oczekiwanego kolejnego wydania HoYoverse

HoYoverse wydało jedne z najpopularniejszych gier mobilnych na świecie, a prace nad kolejną są w przygotowaniu. Po ogromnych sukcesach Genshin Impact i Honkai: Star Rail, HoYoverse ma nadzieję zdobyć hat-tricka dzięki nowej jakości grze. W ZZZ obecna jest zupełnie nowa grupa postaci.

Zenless Zone Zero, nowa główna gra od HoYoverse

Zenless Zone Zero będzie trzecią dużą bezpłatną grą mobilną studia HoYovers, dostępną także na PS5 i PC. Firma zarabia pieniądze dzięki mechanice gacha, w której gracze losują, aby zdobyć broń i przedmioty postaci. Jednakże osoby gotowe na premierę Zenless Zone Zero mogą poczynić znaczne oszczędności na zakupach w grze, stosując kilka trików.

Jak zdobyć darmowe przedmioty w Zenless Zone Zero

Pierwszym sposobem na otrzymanie bezpłatnych przedmiotów jest wcześniejsza rejestracja. Rejestrując się przed premierą 4 lipca, możesz zdobyć wiele nagród. Gracze otrzymają 20 taśm-matek, co stanowi 20 darmowych losowań na sztandarze standardowym i pięć Booponów na sztandar Bangboo. Ci, którzy zarejestrują się wcześniej, otrzymają także postać Corina oraz 30 000 Dennies na dobry początek.

Gracze, którzy dołączą do poziomu Inter-Knot w ZZZ, będą również mogli zdobyć kilka nagród w grze, zdobywając kolejne poziomy. Obejmuje to 40 dodatkowych taśm głównych, 60 dodatkowych Booponów, a także polichromię 1,6 tys., umożliwiającą losowanie gacha.

Rozpoczynając grę pomiędzy 4 lipca a 13 sierpnia, będziesz mógł także odebrać prezent powitalny. Składa się z 10 taśm głównych, co przybliża cię do 100 losowań potrzebnych do zagwarantowania postaci rangi S.

Najnowsze darmowe losowania, które możesz zdobyć, to nagrody za logowanie, które możesz zdobyć logując się przez co najmniej siedem dni w określonym okresie. Na przykład, logując się przez siedem dni pomiędzy 4 lipca a 13 sierpnia, otrzymasz 10 zaszyfrowanych taśm-matek, których można używać w limitowanych banerach.

W ramach innego wydarzenia, które odbędzie się pomiędzy 11 lipca a 13 sierpnia, otrzymasz 10 dodatkowych zaszyfrowanych taśm-matek, a logowanie się na siedem dni pomiędzy 24 lipca a 13 sierpnia zapewni Ci 10 Booponów.

Źródło: www.bing.com