Zenless Zone Zero: oficjalna data premiery na Androida, iOS, PC i PS5.

Zenless Zone Zero: Oficjalna data premiery

Darmowa gra RPG Zenless Zone Zero właśnie wyznaczyła datę premiery. Gra stworzona przez zespół odpowiedzialny za Genshin Impact i Honkai: Star Rail będzie dostępna na Androida, iOS, PC i PS5 od 4 lipca. O dacie tej wspominano już wcześniej, gdy Apple App Store wskazywał, że gra „oczekiwana” będzie na 4 lipca w Wielkiej Brytanii.

Rejestracja wstępna i nagrody

Gracze mogą już teraz dokonać wstępnej rejestracji w Zenless Zone Zero, co umożliwi im skorzystanie z określonych nagród. Mimo że oficjalna data premiery ustalona została na 4 lipca, gracze w Stanach Zjednoczonych będą mieli dostęp do gry już 3 lipca ze względu na strefy czasowe. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszym przewodniku po harmonogramie Zenless Zone Zero.

Rozgrywka zorientowana na akcję

Po zapowiedzi firma HoYoverse – która zarządza wszystkimi globalnymi operacjami miHoYo poza Chinami – ujawniła, że ​​Zenless Zone Zero to gra akcji typu RPG osadzona w uniwersum urban fantasy. Gra ma na celu eksplorację rozgrywki bardziej zorientowanej na akcję. Jessica brała udział w zamkniętej becie Zenless Zone Zero pod koniec ubiegłego roku, stwierdzając, że gra byłaby „genialna, gdyby nie marnowała czasu”.

Źródło: www.bing.com