Zdobądź Freminet za darmo w Genshin Impact z Thelxie’s Fantastic Adventures

Jak zdobyć darmowy Freminet w Genshin Impact? Dowiedz się więcej o wydarzeniu Fantastyczne przygody Thelxie.

Quest i mini-gry

Od 23 listopada 2023 r. gracze będą mogli wziąć udział w wydarzeniu Thelxie’s Fantastic Adventures, aby zdobyć darmowy Freminet w Genshin Impact. Pierwszym krokiem jest ukończenie pierwszej części zadania zatytułowanej „Rozwiązywanie problemów z płytą główną, Zapis poszukiwań chwały”. Aby wziąć udział, konieczne jest osiągnięcie 20. stopnia przygody i ukończenie trzeciego aktu prologu Archont Quest „Pieśń smoka i wolności”. HoYoVerse zaleca również ukończenie głównego wątku fabularnego zadania Fontaine poprzez ukończenie misji „Maskarada winnych” w Rozdziale 4.

Mini-gry i questy

Wydarzenie obejmuje trzy rodzaje minigier i trzy akty zadań. Pierwsza minigra, „Rozwiązywanie problemów z płytą główną”, polega na układaniu obwodów tak, aby prąd przewodził w określone miejsce. Jeśli chodzi o „Zapis poszukiwań chwały”, obejmuje on użycie Muszli Echowej w celu znalezienia niezbędnych Opalizujących Chwał. Wreszcie trzecia minigra, „Purgation Counterstrike”, będzie dostępna 25 listopada 2023 r. w tym samym czasie, co Akt 2 historii wydarzenia. To jest test bojowy.

Nagrody

Odznaki Thelxie są przyznawane w każdej minigrze i można je wymienić na Fremineta, czterogwiazdkową postać Cryo. Dodatkowo, walutę wydarzenia można również wykorzystać do zdobycia Żarzącej Korony, Primogemów, a także przedmiotów do ulepszania postaci i ich broni.

Zakończenie wydarzenia

Ostatnie zadanie wydarzenia będzie dostępne od 27 listopada 2023 r. Nie przegap okazji, aby wziąć udział w Fantastycznych przygodach Thelxie i zdobyć Fremineta bez wydawania Primogemów. Wydarzenie potrwa do 11 grudnia 2023 r., więc nie przegapcie go!

Źródło: www.siliconera.com