Zdobądź darmowy bilet na koncert Genshin Impact, robiąc to

Zdobądź darmowy bilet na koncert Genshin Impact, korzystając z tej metody!

Genshin Impact oferuje wiele wydarzeń przez cały rok, niektóre organizowane przez społeczność, inne w grze, jednak nie codziennie zdarza się okazja, aby zobaczyć występy znanych artystów na żywo.

Dlatego Genshin Impact daje Ci teraz szansę na bezpłatne uczestnictwo. Jednak tę szansę otrzymasz tylko wtedy, gdy prawidłowo weźmiesz udział. W końcu liczba biletów jest ograniczona!

Zdobądź darmowy bilet na koncert Genshin Impact

Wyjazd na koncert Genshin Impact to marzenie wielu Podróżników. Niestety, wielu przegapiło występy ze względu na ograniczoną liczbę miejsc i brak występów. Niedawno na oficjalnym koncie Genshin Impact na Twitterze ogłoszono konkurs, w którym można wygrać darmowy bilet. Na każdy występ otrzymamy 10 bezpłatnych biletów jako specjalny prezent. Wydarzenie odbędzie się w dniach 8 września 2023 – 12 września 2023.

Aby wziąć udział w tym wydarzeniu, należy udostępnić powyższą wiadomość z dwoma hashtagami: #GenshinConcertTour oraz hashtagiem spektaklu, w którym chcesz wziąć udział. Dostępnych jest siedem hashtagów wydajności:

  • #GenshinConcertLA
  • #GenshinConcertNYC
  • #GenshinKoncertChicago
  • #GenshinConcertBoston
  • #GenshinKoncert w Wielkiej Brytanii
  • #GenshinConcertSG
  • #GenshinConcertMY

Przykład :

Udostępnij post na Twitterze

Użyj hashtaga #GenshinConcertTour

Użyj hashtagu występu, w którym chcesz wziąć udział (na przykład #GenshinConcertLA)

Jeśli mieszkasz w jednym z tych obszarów lub w jego pobliżu, użyj obu hashtagów, aby zyskać szansę na wygranie darmowego biletu na koncert Genshin Impact. W komunikacie znajduje się również informacja, że ​​jeśli w Twojej okolicy odbywa się wiele przedstawień, przedstawienie zostanie wybrane losowo.

Jeśli wygrasz szansę na obejrzenie koncertu Genshin Impact z darmowym biletem, oficjalny zespół skontaktuje się z Tobą w wiadomości prywatnej. Jeżeli przegapisz ich wiadomość, opublikowana zostanie lista zwycięzców. Dodatkowo, w przypadku innych wydarzeń społecznościowych również otrzymasz bilet.

W rezultacie wielu kibiców, którzy wcześniej nie otrzymali biletu, teraz próbuje szczęścia i zdobyć darmowy bilet. Jeden z użytkowników Twittera powiedział: „PROSZĘ, WPUŚĆ MNIE” w towarzystwie kota, który wyglądał na bardzo zestresowanego! Jeśli takie pokazy odbywają się w Twojej okolicy, poświęć trochę czasu i weź w nich udział; nie zawsze dostaniesz drugą szansę!

Źródło: www.bing.com