Zdobądź darmowe Primogems w Genshin Impact

Genshin Impact zdobywa „Grand Award” i nagradza graczy darmowymi Primogemami

Genshin Impact zdobyło „Grand Prize” w konkursie PlayStation Partner Awards 2023, nagradzając graczy 800 darmowymi Primogemami za wsparcie. Wersja 4.2 Genshin Impact zakończyła się główną historią Fontaine, a w przyszłych wersjach planowane są nowe aktualizacje i nowe postacie.

Gracze mogą odebrać darmowe Primogems, osiągając rangę Adventure 7 lub wyższą i uzyskując dostęp do skrzynki odbiorczej w grze w wersji 4.2 przed datą wygaśnięcia.

Hojne podziękowania HoYoverse dla graczy Genshin Impact

Genshin Impact otrzymało „Grand Prize” w konkursie PlayStation Partner Awards 2023, a HoYoverse oferuje wszystkim graczom darmowe Primogems w podziękowaniu za ich ciągłe wsparcie. Łącznie 800 Primogemów zostanie rozdanych każdemu graczowi Genshin Impact przez pozostałą część wersji 4.2.

Społeczność Genshin Impact pozytywnie reaguje na te darmowe Primogems, ponieważ przyznana ilość jest większa niż rekompensata przyznana po uruchomieniu nowej aktualizacji.

Odbieranie i korzystanie z bezpłatnych Primogemów

Po zakończeniu wydarzenia PlayStation Partner Awards 2023 firma HoYoverse udostępniła na Twitterze krótki list z podziękowaniami i ogłosiła, że ​​do wszystkich graczy Genshin Impact zostaną wysłane bezpłatne Primogems. Od 2 do 5 grudnia do każdego gracza zostanie wysłanych 200 Primogemów, co daje w sumie 800 Primogemów. Aby zdobyć te Primogems, gracze Genshin Impact muszą osiągnąć w grze rangę Adventure 7 lub wyższą.

Każdy e-mail w grze wygaśnie po 30 dniach, dlatego HoYovers zachęca graczy do odbierania nagród przed wyznaczonymi terminami.

Czekamy na więcej darmowych Primogemów w wersji 4.3

Gracze mogą spodziewać się większej liczby darmowych Primogemów podczas nadchodzącej oferty specjalnej Genshin Impact w wersji 4.3. Podczas tych specjalnych programów HoYoverse udostępnia kody promocyjne, które można wymienić na Primogems, Mora i inne przydatne nagrody w grze.

Ci, którzy chcą nazwać nowe postacie z wersji 4.3, takimi jak pięciogwiazdkowy odtwarzacz Geo Navia, mogą poczekać na aktualizację, która pojawi się w grudniu.

Źródło: gamerant.com