Zdobądź 800 Primogemów za darmo dzięki Genshin Impact na PlayStation 2023

Genshin Impact rozdaje za darmo 800 Primogemów po zdobyciu nagrody głównej w konkursie PlayStation Partner Awards 2023

Gracze Genshin Impact będą mieli szansę otrzymać za darmo 800 Primogemów po tym, jak gra zdobyła główną nagrodę w konkursie PlayStation Partner Awards 2023. Informację tę ogłosił twórca gry, firma HoYoverse, w piątek, 1 grudnia.

Dystrybucja Primogemów

800 Primogemów będzie dystrybuowanych w partiach po 200 sztuk od 2 do 5 grudnia i będzie można je odebrać w dowolnym momencie przed końcem wersji 4.2 Genshin Impact. Primogems to waluta premium w grze używana do zdobywania nowych postaci i broni.

List z podziękowaniami dla graczy

Twórcy opublikowali także list z podziękowaniami dla wszystkich graczy za ich niezachwiane wsparcie, które pomogło Genshin Impact zdobyć Grand Prix. Nagroda ta uzupełnia i tak już długą listę wyróżnień dla gry.

Większe uznanie dla gier HoYoverse

Genshin Impact nie jest jedyną grą HoYoverse, która została nagrodzona w tym roku. Rzeczywiście, najnowszy tytuł dewelopera, kosmiczna fantasy RPG Honkai: Star Rail, zdobył nagrodę Gry Roku w Google Play i Apple App Store, a także zaoferuje swoim graczom 800 Stellar Jade, odpowiednik Primogems w grze.

Obie gry HoYoverse są także nominowane do nagrody Game Awards 2023 w różnych kategoriach, co świadczy o stałym uznawaniu jakości gier produkowanych przez dewelopera.

Nadchodzą ekscytujące aktualizacje

Obecnie w wersji 4.2 Genshin Impact będzie później oferować wersję 4.3 wraz z pojawieniem się nowych postaci i funkcji. Gracze będą mogli zanurzyć się w nowych przygodach i odkryć nową zawartość.

Źródło: www.bing.com