Zapowiedź zbliżającego się rozszerzenia mapy Genshin Impact w Fontaine

Według ostatnich przecieków, wersja 4.1 Genshin Impact, która ukaże się pod koniec września, obiecuje dodać do Fontaine zupełnie nową sekcję mapy. HoYoverse rozszerzył już nowe regiony, takie jak Inazuma i Sumeru wkrótce po ich dodaniu do gry.Mapa Fontaine, zlokalizowana w północno-zachodnim rogu, już wygląda na stosunkowo małą, ale ta aktualizacja Genshin Impact wydaje się dodawać zarówno obszary lądowe, jak i podwodne.

Powiększenie mapy w kierunku północnym

Hydro Nation zostało dodane do północnego Sumeru w Genshin Impact w wersji 4.0, a w wersji 4.1 wydaje się, że mapa będzie nadal rozszerzać się na północ. Kształt mapy Teyvat zaczyna wyglądać dziwnie, z Fontaine odizolowanym w północno-zachodnim narożniku i połączonym z Sumeru portami i wąskimi drogami wodnymi.

Dwie nowe Statuy Siedmiu

Jeśli mapa, która wyciekła, jest poprawna, nad Dziedzińcem Fontann zostaną dodane dwie nowe Statuy Siedmiu, a także około piętnaście punktów teleportacyjnych rozsianych po okolicy. Niektóre z tych punktów wydają się znajdować pod wodą, co oznacza, że ​​mapa Fontaine’a wkrótce powiększy się po obu stronach.

Wyciekły obraz pochodzi z popularnego przeciekacza „blednaya”, który możesz sprawdzić w tym wątku na Reddicie. Nazwy lokalizacji na mapie są w języku rosyjskim, ale nadal można wyraźnie zobaczyć układ nadchodzącego rozszerzenia.

Co ciekawe, wydaje się, że w północnej części Fontaine nie ma w pełni ukończonej linii kolejowej – linia wydaje się częściowo ukończona lub uszkodzona.

Przygotuj się na wersję 4.1

Do premiery wersji 4.1 pozostało jeszcze nieco ponad dwa tygodnie, więc wciąż masz czas, aby zastanowić się nad pozyskaniem wysokopoziomowego Zhongli, a także Childe i nowicjusza Fremineta.

Jeśli nie jesteś pewien, kogo wybrać dla swojej drużyny, sprawdź nasze rankingi postaci Genshin Impact, a także dostępne kody, aby zdobyć darmowe Primogems.

Źródło: www.bing.com