Zamów figurkę Genshin Impact Hu Tao w przedsprzedaży już teraz na AmiAmi

Figurkę z wizerunkiem Hu Tao od Genshin Impact można zamówić w przedsprzedaży na AmiAmi. Figurka nosi tytuł „Fragrance in Thaw” i tak nazywa się zwiastun jego kolekcji. Cena tej figurki Hu Tao od Genshin Impact wynosi 26 880 JPY, czyli 166,37 dolarów. Premiera planowana jest na sierpień 2025 r. Ta figurka w skali 1/7 ma około 27 centymetrów wysokości. Jako bonus w przedsprzedaży AmiAmi oferuje również przejrzysty plik przedstawiający Hu Tao pod rozgwieżdżonym niebem, w otoczeniu świetlistych motyli, z logo Genshin Impact na odwrocie. Ten plik nie jest przeznaczony do sprzedaży indywidualnej, można go uzyskać jedynie poprzez zamówienie figurki w przedsprzedaży.

Opis figurki Hu Tao z Genshin Impact

Zdjęcie AmiAmi przedstawia Hu Tao pozującego z kaduceuszem Homy, jego charakterystyczną bronią. Przyjmuje zabawną pozę, z jedną ręką na kapeluszu i jedną nogą w powietrzu. Stoi na skale, obok krzewu Kwiatu Jedwabiu, swojego małego przyjaciela-ducha i latarni. Podstawa od spodu ozdobiona jest błękitem, który sprawia wrażenie wody. Genshin Impact jest dostępne na PS4, PS5, PC z systemem Windows i urządzeniach mobilnych. Figurka Hu Tao będzie dostępna w sierpniu 2025 roku.

Fani Genshin Impact i Hu Tao będą zachwyceni możliwością dodania tej wspaniałej figurki do swojej kolekcji. Dzięki swojej dynamicznej pozie i starannym detalom zachwyci fanów gry, podkreślając tę ​​charyzmatyczną i ujmującą postać.

Źródło: www.bing.com