Wyjaśnienie zaginionych cywilizacji Genshin Impact

Odkryj starożytne cywilizacje Genshin Impact

Genshin Impact fascynuje bogactwem swojego wszechświata i historią starożytnych cywilizacji reprezentowanych w świecie Teyvat. W grze znajdują odzwierciedlenie starożytne cywilizacje, każda z własną tragiczną historią i wyjątkowymi wydarzeniami.

Khaenri’ah

Khaenri’ah jest prawdopodobnie najbardziej znanym i najczęściej wspominanym starożytnym światem wśród starożytnych cywilizacji. Ta zamożna kraina słynęła z innowacji i technologii. Najbardziej znana była ze starożytnej sztuki Khemia, niebezpiecznego rodzaju alchemii zdolnej do tworzenia syntetycznych ludzi. Królestwem rządziła dynastia Eclipse, a nie bóg. Niestety, podziemny naród ostatecznie upadł, gdy dzieła Rhinedottira przykuły uwagę Celestii, co doprowadziło do tego, że niektórzy mieszkańcy zostali przeklęci nieśmiertelnością, a inni przemienili się w potwory.

Sala Vindagyna

Niewiele wiadomo o historii Sal Vindagynr, ale legendy opisują zielone królestwo, w którym mieszkała księżniczka, która potrafiła widzieć przyszłość. Jego mroczny omen zapowiadający mrocznego smoka, Durina, przepowiedział upadek królestwa. Legenda głosi, że królestwo zostało zniszczone po upadku Niebiańskiego Gwoździa i utracie księżniczki, pozostawiając jednego przybysza z zewnątrz zagrożonego upadek królestwa.

Zgromadzenie Guili

Pod przewodnictwem Geo Archonta Moraxa i Boga Pyłu Guizhonga Zgromadzenie Guili słynęło ze swoich umiejętności inżynieryjnych. Jednakże Wojna Archontów przypieczętowała jej zniszczenie i opuściła Port Liyue w żałobie. Guizhong rozpoczął budowę balisty Guizhong przed śmiercią, ale została ona ukończona przez Cloud Retainer, aby służyć jako obrona przed zagrożeniami zewnętrznymi.

Enkanomiya

Ta starożytna cywilizacja znajdowała się pod wyspą Watatsumi. Po wojnie z boskimi władcami ludzie żyjący na ziemi musieli żyć pod wodą. Ale skorumpowane społeczeństwo zmiażdżyło życie cywilizacji, ocalone dopiero przez przybycie boga. W końcu ludzie wyemigrowali na powierzchnię, pozostawiając swoją historię zanurzoną pod powierzchnią morza.

Źródło: www.bing.com