Wyjaśnienie pierwotnej mocy uderzenia Genshin

Boskie Gnosy Uderzenia Genshin: moc typu mitycznego

Boskie Gnosy w Genshin Impact to potężne artefakty, które nadają Archontom boski wygląd i zostały przyznane pod koniec Wojny Archontów. Łupy są pożądane przez carycę, która stara się je zdobyć siłą lub dyplomacją. W społeczności spekuluje się nawet, że chciałaby wskrzesić trzeciego upadłego Zstępcę za pomocą tych Gnosów.

Pochodzenie Gnosów

Podczas ostatniej wyprawy Archontów okazało się, że Gnosy nie są tym, czym się wydają. Składałyby się ze zwłok trzeciego Zstępcy i zostałyby wykute przez pierwszych dwóch Zstępców: Pierwotnego i „Drugiego, który przybył”. To, czy Podróżnik posiada podobne właściwości, pozostaje bez odpowiedzi, ale jest jasne, że ciało trzeciego Zstępowca zostało nasycone elementami i mogło zostać przekształcone w te Gnosy przez pozostałych dwóch Zstępców.

Kolekcja Gnosów

Nasze dowody boskości, Gnosy, są przedmiotem tajemniczego planu carycy, która z nieznanego powodu stara się zebrać siedem kopii. Jego Zwiastuny rozchodzą się po całym Teyvat, aby zdobyć Gnosy innych Archontów wszelkimi niezbędnymi środkami, dyplomatycznymi lub nie. Ponadto niektórzy twierdzą, że caryca może w rzeczywistości dążyć do wskrzeszenia trzeciego Zstępcy. Hipoteza ta rodzi pytanie o intencje carycy, zwłaszcza jeśli podejrzenia związane z pęknięciem gnozy okażą się uzasadnione.

Implikacje Gnosów

Wydarzenia związane z usuwaniem (lub próbami usunięcia) Gnosów z różnych Archontów ujawniają, że przedmioty te nie są po prostu oznakami mocy, ale niosą także krytyczne konsekwencje dla całego Teyvat.

Źródło: www.bing.com