Wyjaśnienie niepisanych zasad gry Furiną w Genshin Impact

Furina Genshin Impact: Zrozumienie jej zestawu

Pierwsze pojawienie się Furiny w Genshin Impact może początkowo wydawać się mylące; jest wiele do przeczytania i zrozumienia, a dla niektórych może to być przytłaczające, gdy oglądają to po raz pierwszy. Może przełączać się między dwoma Fontannami Arkhe, Ousią i Pneumą, aby być albo wsparciem Hydro, albo uzdrowicielem. Jego domyślnym trybem jest Ousia i jest to najbardziej przydatny tryb dla graczy. Jednakże, gdy używa swoich umiejętności w tym trybie Arkhe, wysysa HP swoich towarzyszy z drużyny, więc gracze powinni uważać na jakiego uzdrowiciela używają w jej przypadku. W przeciwieństwie do tego, jej forma Pneuma może leczyć tylko aktywną postać, nie regeneruje energii dla siebie ani innych i ogólnie marnuje jej potencjał jako jednostki Hydro. Chociaż może przełączać się między trybami Arkhe za pomocą swoich naładowanych ataków, najlepiej jest, aby gracze nie opuszczali jej domyślnego trybu Ousia, ponieważ to właśnie tam czerpie swoje prawdziwe zastosowanie w walce. Może wzmacniać wszystkich członków drużyny, zadawać obrażenia od wody i używać swoich przywołań, aby wzmocnić drużynę jako całość.

Furina buduje wpływ Genshin

Najlepsze konfiguracje Furiny będą wykorzystywać 4-częściowy zestaw Złotej Trupy, aby uzyskać 75% premii do obrażeń od ataku żywiołów. Jej główny punkt w zakresie obrażeń i zastosowania Hydro wynika z jej umiejętności, dzięki czemu ten zestaw jest dla niej idealny. Żaden inny zestaw nie może konkurować z tym, ale dla graczy, którzy nie zdobyli jeszcze dla niej idealnego zestawu, na poczekaniu może zadziałać dwuczęściowy zestaw Złotej Trupy z mieszanymi zestawami zapewniającymi dodatkowe obrażenia od wody, HP lub doładowanie mocy. Jego idealnymi atrybutami podrzędnymi będą HP, odnawianie energii, a także szybkość krytyczna i obrażenia krytyczne. Warto wspomnieć, że zestaw Sumeru, Blask Vourukashy, nie działa z nią pomimo premii do umiejętności. Utrata HP, którą zadaje, nie liczy się jako obrażenia i sprawia, że ​​zestaw jest dla niej bezużyteczny.

Broń Furiny w Genshin Impact

Niestety, broń Furiny w Genshin Impact może być bardzo ograniczona dla nowych graczy. Oprócz jego charakterystycznej broni, jedną z jego najlepszych darmowych broni jest Festering Desire, broń widziana ostatnio w wersji 1.2. Kolejna najlepsza darmowa broń może być irytująca w zdobyciu – Przewoźnik Ash River, który można zdobyć poprzez łowienie ryb. Istnieje jednak duża liczba pięciogwiazdkowych broni, które doskonale się dla niej sprawdzą, takich jak: Klucz Khaj-Nisut, Pierwotny Jadeitowy Cięcie, Mistsplitter Reforged.

Zespół złożony z Furiny

Jako jednostka Hydro, Furina może niesamowicie działać w kompozycjach reakcyjnych. Nie jest to idealne rozwiązanie w przypadku zbyt wielu ultradominujących sytuacji carry, ale bycie Hydro ponad czymkolwiek innym działa na jego korzyść. Ze względu na koszty energii zaleca się, aby towarzyszyła jej inna jednostka Hydro od Genshin Impact, aby mogła wygenerować wystarczającą ilość energii, aby wykorzystać fakt, że jej wybuch ma potencjał wykorzystania 100%. Jednostki takie jak Xingqiu czy Yelan dobrze z nią współpracują. Będzie potrzebowała uzdrowiciela, który leczy więcej niż jeden cel. Chociaż grywalne postacie, takie jak Bennett czy Kuki Shinobu, są niesamowite, nie synchronizują się z Furiną i wymagałyby, aby towarzyszył im inny uzdrowiciel. Jeśli jednak gracz zdecyduje się użyć Kukiego i Baizhu, może stworzyć mocny skład drużyny dla Furiny. Jest elastyczna i można jej używać niemal wszędzie, ale musi mieć w drużynie uzdrowiciela ze względu na mechanikę utraty HP.

Konstelacje Furiny

Konstelacje Furiny w Genshin Impact są wspaniałym dodatkiem do jej zestawu. Chociaż są drogie, są dobrą inwestycją, którą gracze powinni zrobić, jeśli tylko mogą. Jego najlepsze konstelacje to C2 i C6. Obydwa znacząco poprawiają jego użyteczność i wykorzystanie punktów fanfar zdobytych w jego wybuchu. Jego punkty fanfarowe sprawiają, że jest dobrym wsparciem, zwiększając obrażenia zadawane przez członka drużyny. Jej C2 sprawi, że szybciej zmaksymalizuje swój potencjał, a jej C6 nasyci jej ataki Hydro i doda zupełnie nowy aspekt do jej zestawu, czyniąc ją niezwykle dominującą prowadzącą.

Źródło: www.bing.com