Wyjaśnienie najważniejszej mocy w Genshin Impact

Moc Boskich Gnosów w Genshin Impact

Od momentu premiery Genshin Impact jest chwalone za bogatą historię i opowiadanie historii. Boskie Gnosy w Genshin Impact to potężne artefakty, które ucieleśniają moc Archontów i zostały nadane po Wojnie Archontów. Dziś Caryca stara się zbierać Gnosy innych Archontów siłą lub dyplomacją. Spekulacje wewnątrz społeczności sugerują, że caryca planuje wskrzesić Trzecie Wyjście z ciemności wraz z Gnosami.

Pochodzenie Gnosów

Ostatnie zadanie Archonta Fontaine’a ujawniło, że Gnosy to znacznie więcej, niż się wydaje. Są wykonane ze zwłok Trzeciego Wyjścia z Ciemności przez pierwszych dwóch Potomków. Kiedy Skirk ujawnił te informacje Neuvillette i Voyagerowi, pojawiło się pytanie o możliwość wystąpienia podobnych właściwości w ciele Voyagera. Wszystkie elementy obecne w ciele Trzeciego Potomka pojawią się u Gnosów pod przewodnictwem pierwszych dwóch Potomków.

Ponadto,

Kolekcja Gnosów

W grze można teraz zobaczyć, jak Caryca realizuje tajemniczy plan zebrania siedmiu Gnosów z nieznanych powodów. Aby to zrobić, wysyła swoich Zwiastunów do czterech zakątków Teyvat, aby wszelkimi niezbędnymi środkami zebrali Gnosy innych Archontów. Chociaż Fatui Harbingers Carycy są rzekomo grupą dyplomatyczną, absolutnie nie wszyscy z nich postępowali dyplomatycznie.

Ogólnie rzecz biorąc, Elektryczna Gnoza była rozpowszechniana wiele razy, pozostawiając tylko jedną Gnozę nieodebraną: Pyro Gnozę. Niektórzy członkowie społeczności spekulują, że Caryca może pracować nad wskrzeszeniem upadłego Wyjścia z Ciemności. Powstaje zatem pytanie: dlaczego miałaby to zrobić?

Źródło: www.bing.com