Wyjaśnienie najważniejszej mocy w Genshin Impact

Boskie Gnosy w Genshin Impact

Boskie Gnosy w Genshin Impact to potężne artefakty, które przekształcają Archontów w boskie istoty, nagrodzone po Wojnie Archontów. Caryca zbiera Gnosy od innych Archontów siłą lub dyplomacją. Spekulacje w społeczeństwie sugerują, że caryca może chcieć wskrzesić zmarłego Trzeciego Potomka za pomocą Gnosów.

Początki Gnosów

W ostatniej wyprawie Archontów z Fontaine ujawniono, że w Gnosach jest więcej, niż się wydaje. Wykonane są z ciała Trzeciego Potomka z Genshin Impact, zaprojektowanego przez pierwszych dwóch Potomków (podobno Niezniszczalnego i „Drugie Przyjście”). Skirk wspomniał o tym Neuvillette i Podróżnikowi, co wywołało pytanie, czy Podróżnik miał te same właściwości w swoim ciele, co nie jest znane do dziś. Jednakże ciało Trzeciego Potomka było tak pełne elementów, że można było je skierować do postaci Gnosów dzięki pracy pozostałych dwóch Potomków.

Figury szachowe służą jako dowód boskości. Jednak caryca ma tajemniczy plan zebrania siedmiu Gnosów z nieznanego powodu. Wysyła swoich Proroków do czterech zakątków Teyvat, aby wszelkimi niezbędnymi środkami odzyskać Gnosy pozostałych Archontów, chociaż Zwiastunowie Fatui z Carycy mają być grupą dyplomatyczną, nie wszyscy działali dyplomatycznie.

Geonostalgia została odebrana dość spokojnie od Zhongli z Genshin Impact przez La Signorę, ponieważ zawarł on kontrakt „rozwiązujący wszystkie kontrakty” z carycą i przekazał ją jej pomimo prób zdobycia jej przez Childe. Electric Geonostalgia kilkakrotnie przechodziła z rąk do rąk, w tej samej dyskusji Dendro Geonostalgia została również przekazana Dottore. Nawet Nawilżająca Geonostalgia jest w rękach carycy, podarowana Arlecchino jako „prezent dyplomatyczny”.

Przyszłość Gnosów

Pozostaje tylko jedna nieodebrana Geonostalgia: Pyro Geonostalgia. Biorąc pod uwagę fakt, że Gnosy są częścią ciała Trzeciego Potomka, część członków społeczności uważa, że ​​caryca może mieć zamiar wskrzeszenia zmarłego Potomka, zastanawiając się, dlaczego miałaby tego chcieć, zwłaszcza jeśli w zakładach groźby Nahidy znajdują się element prawdy, ponieważ przełamanie gnozy wymaga Niebiańskich Zasad.

Źródło: www.bing.com