Wydarzenia Genshin Impact 4.2: wszystko, co musisz wiedzieć

Nie możesz przegapić najnowszego, ekscytującego ogłoszenia Genshin Impact 4.2, które wprowadza mnóstwo nowej zawartości, w tym nowe postacie, zadania, nowy region i nie tylko. A co najważniejsze, istnieją cztery nowe wydarzenia, które powinny zapewnić graczom mnóstwo nowych Primogemów do wypróbowania swoich ulubionych postaci. Przekonajmy się wspólnie, co przygotował dla nas Genshin Impact 4.2.

Fantastyczne przygody Thelxie

Nie możesz przegapić najnowszego, ekscytującego ogłoszenia Genshin Impact 4.2, które wprowadza mnóstwo nowej zawartości, w tym nowe postacie, zadania, nowy region i nie tylko. A co najważniejsze, istnieją cztery nowe wydarzenia, które powinny zapewnić graczom mnóstwo nowych Primogemów do wypróbowania swoich ulubionych postaci. Przekonajmy się wspólnie, co przygotował dla nas Genshin Impact 4.2.

Fantastyczne wydarzenie Thelxie, sponsorowane przez stowarzyszenie wędkarskie Fontaine, będzie sztandarowym wydarzeniem Genshin Impact 4.2. Gracze będą musieli zbadać pogłoski o wodnych duchach w pobliżu wyspy Errinnyes.

Wydarzenie odbędzie się w trzech etapach. Rozwiązywanie problemów z płytą główną, w której gracze będą musieli wytyczyć ścieżkę do łączenia obwodów, Zapis poszukiwań chwały, w którym gracze będą musieli używać Muszli Echa do wyszukiwania przedmiotów dla Thelxie, oraz ostatni etap, Kontratak Oczyszczania, w którym gracze będą musieli walczyć z wrogami za pomocą Thelxie.

Gracze mogą zdobyć około 800 Primogemów podczas wydarzenia i wykonując wymagane wcześniej zadania. Dodatkowo, ponieważ jest to wydarzenie flagowe, na koniec gracze będą mogli odebrać darmowy Freminet i Koronę Mądrości.

Zabawna i smaczna fiesta Lil’Fungi

Znana wcześniej jako Fabulous Fungus Frenzy odbywająca się w Sumeru, Lil’ Fungi’s Fun-Tastic Fiesta odbędzie się w Fontaine i poza nazwą wprowadzono kilka zmian w ogólnej rozgrywce wydarzenia. Gracze będą mogli rzucić wyzwanie NPC-om w bitwie Fungi kontra Potwory i grać strategicznie z różnymi kombinacjami Grzybów, aby wygrywać mecze.

Warto również zauważyć, że HoYoverse może w przyszłości zmienić zasady i mechanikę gry na potrzeby tego konkretnego wydarzenia, aby uczynić je bardziej wciągającym i zabawnym. Nie zdziw się więc, jeśli zobaczysz wiele zmian i optymalizacji, jeśli to wydarzenie powróci w przyszłości. W tym wydarzeniu będzie łącznie siedem etapów, a każdy etap daje 60 Primogemów, co daje w sumie 420 Primogemów.

Wykres dziennika eksperymentów technologii kontradyktoryjnej

Dla tych, którzy nie rozumieją, technologia kontradyktoryjności grafów polega na badaniu zdjęć i ich cech. Zamówienie na to wydarzenie zostało zlecone przez badacza Fontaine’a Pauline, który ma obsesję na punkcie technologii kontradyktoryjności grafów i wniósł ogromny wkład w badania nad rozpoznawaniem obrazów w kontekście przestępczości.

Gracze będą musieli pomóc jej zebrać próbki z pola, ponieważ jest zajęta innymi sprawami naukowymi, a nagrodą za to będzie obiektyw zmiennoogniskowy, podobnie jak Charlotte.

Jeśli chodzi o zasadę wydarzenia, gracze będą musieli każdego dnia przesłać pięć zdjęć różnych typów próbek pasujących do danej cechy. Gracze będą mogli także wymieniać się próbkami ze znajomymi. Ci, którzy przegapią szansę zdobycia obiektywu zmiennoogniskowego, będą mogli go zdobyć później. Jeśli chodzi o całkowitą liczbę Primogemów, które przyniesie to wydarzenie, wynosi ona 420 Primogemów.

Misty Dungeon: Królestwo Wody

Misty Dungeon to całkiem proste wydarzenie. Otrzymasz postacie próbne i będziesz mógł wybrać swoje postacie do walki z wrogami w Sądzie Próby Zmysłów. Każda Próba ma swoje własne ulepszenia, więc gracze będą musieli odpowiednio wybrać postacie. To wydarzenie zapewni także w sumie 420 Primogemów.

Przepełnienie linii Ley

Podczas wydarzenia Ley Line Overflow gracze mogą zdobyć podwójne nagrody za użycie żywicy do walki z wrogami w wyzwaniach zrzutu Ley Line of Hope. To świetny sposób na wzmocnienie swoich rezerw Mory (Kwiatu Fortuny) i książek z doświadczeniami poszukiwaczy przygód (Kwiatu Objawienia).

To wydarzenie pojawi się na końcu Genshin Impact 4.2.

Oto wszystkie wydarzenia w Genshin Impact 4.2. Czy zdecydowałeś już, którą postać chcesz zdobyć po zebraniu ponad 2000 Primogemów w tych wydarzeniach? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej. Jeśli chcesz wiedzieć, ile Primogemów możesz zdobyć na koniec Genshin Impact 4.2, zapoznaj się z naszym artykułem na temat liczby Primogemów w Genshin Impact 4.2.

Źródło: beebom.com