Wycieki Genshin Impact potwierdzają żądane zmiany w artefaktach i domenach

Wyciekające wiadomości: Nowe ulepszenia artefaktów i domen rolniczych w Genshin Impact

Nadchodzące ulepszenia w Genshin Impact

Ostatnie przecieki wskazują, że w Genshin Impact hodowla artefaktów i domen będzie szybsza. HoYovers ogłosił kilka zmian poprawiających jakość życia, które pojawią się w wersji 4.2. Główną nowością jest wprowadzenie cotygodniowego szybkiego wyzwania z bossem, które pozwoli ci teraz stawić czoła bossom bez konieczności wypełniania misji fabularnych.

Przecieki na temat nadchodzących zmian

Przecieki dotyczące aktualizacji po wersji 4.2 wskazują, że niektóre obecne frustracje graczy zostaną rozwiązane, w tym brak zawartości końcowej w Genshin Impact. Wyciekła także kolejna runda żądań poprawy jakości życia, wzywająca do zmian w punktach odradzania domeny i szybszych sposobów ulepszania artefaktów.

Według przecieków, w wersji późniejszej niż 4.2, kiedy ponownie odtwarzasz domenę, zamiast pojawiać się w pobliżu wejścia i uciekać do klucza domeny, zaczniesz przed kluczem domeny. Inne ulepszenia jakości życia wspomniane w wycieku obejmują:

– Usunięto wyskakujące okienka podczas ulepszania artefaktów, postaci i broni.
– Możliwość dodawania wielu materiałów i książek z doświadczeniami w celu ulepszenia broni, artefaktów i postaci.
– Możliwość ulepszania artefaktów z poziomu 4 do poziomu 8, a następnie 12, 16 i 20.

Warto zaznaczyć, że informacje te opierają się na przeciekach i dlatego należy je traktować z przymrużeniem oka, chyba że HoYoverse oficjalnie je potwierdzi.

Te rzekome ulepszenia jakości życia to wszystko, co musisz wiedzieć o nowościach w Genshin Impact. Zaktualizujemy tę informację, gdy tylko zostanie ona oficjalnie ogłoszona.

Źródło: nationworldnews.com