Wyciek zestawu Furiny w Genshin Impact: Opis jej umiejętności, zdolności i data premiery.

Dowiedz się o potencjalnych umiejętnościach i zdolnościach Furiny w Genshin Impact

Ujawniono możliwe umiejętności i zdolności Furiny

Wycieki z zamkniętego serwera beta ujawniły kilka ciekawych informacji na temat potencjalnych umiejętności i zdolności Furiny, Hydro Archona Fontaine’a. Oczekuje się, że zostanie dodana jako grywalna postać w wersji 4.2 gry.Według przecieków może służyć zarówno jako główna jednostka DPS, jak i podrzędna jednostka DPS.

Wycieki wyjaśniają również, że informacje przedstawiają tylko część umiejętności Furiny i że istnieje kilka różnych wersji. Dlatego możliwe jest, że jego rzeczywiste umiejętności będą inne, gdy zostanie oficjalnie wydany w Genshin Impact.

Umiejętność elementarna

Elementarna umiejętność Furiny wydaje się przyzywać małe zwierzę, podobne do Guoby Xianglinga i Yuegui Yaoyao. Prawdopodobnie może to być źródło obrażeń poza ekranem Hydro Archonta.

Dodatkowo, dla każdego rodzaju ataku wykonywanego przez aktywną jednostkę (Normalny Atak, Naładowany Atak i Skok), przywołane zwierzę wykona inny skoordynowany atak.

Wybuch żywiołów

Wybuch Żywiołów Furiny wydaje się być umiejętnością wspierającą. Najwyraźniej zapewnia wzmocnienia, które zwiększają obrażenia drużyny i nasycają ją Hydro. Jednakże te wzmocnienia nie wydają się mieć wpływu na samą eksplozję Furiny.

Konstelacje

Przecieki wspominają tylko o trzech konstelacjach Furiny:

C1: Użycie Uderzenia Żywiołów zwiększa jego ładunki o 150 (zwiększa limit do 650).

C2: Odblokowuje umiejętności, które pozwalają mu stać się jednostką Hypercarry.

C6: Wysysa całe HP grupy, łącznie z własnym, kiedy jest na polu, ale nagromadzone w wyniku utraty HP zwiększają jej obrażenia.

Przecieki wskazują, że konstelacja C6 Furiny to tylko jedna z możliwości, ponieważ zostałaby „napisana na szybko”. W każdym razie źródło podaje, że istnieje kilka wersji zestawu Hydro Archon, więc możliwe, że jego ostateczny zestaw będzie się różnić od tego.

Według przecieków Furina została wydana w Genshin Impact 4.2

Oczekuje się, że Furina zostanie dodana w Genshin Impact 4.2. Ma być jedyną nową jednostką pięciogwiazdkową w tej aktualizacji. Dokładna data jego premiery nie jest obecnie znana, ale gracze mogą spodziewać się, że zadebiutuje w jednym z następujących terminów, w zależności od fazy aktualizacji:

Faza I: 8 listopada 2023 r
Faza II: 29 listopada 2023 r

Oczekuje się, że Genshin Impact rozpocznie promocję Furiny na kilka dni przed wydaniem wersji 4.1.

Źródło: www.sportskeeda.com