Wyciek Genshin Impact: wyjątkowa funkcja dla Teatru Imaginarium

Najnowsze informacje na temat Genshin Impact ujawniają nową funkcję jakości życia, która pojawi się w nowej zawartości końcowej „Imaginarium Theatre”.

Plotki o Teatrze Imaginarium w Genshin Impact

Niedawny wyciek Genshin Impact sugeruje, że gracze będą mogli zmienić ścieżkę dźwiękową odtwarzaną w lobby Imaginarium Theatre, przy czym w grze dostępnych będzie dziesięć różnych utworów.

Teatr Imaginarium wprowadzi kilka unikalnych innowacji do najnowszego wyzwania Endgame Genshin Impact, w tym ograniczenia dotyczące budowania zespołu i możliwość pożyczania postaci znajomych.

Dodatkowe nagrody teatralne Imaginarium

Niedawny wyciek Genshin Impact sugeruje istnienie specjalnych nagród za ukończenie długo oczekiwanego trybu gry Imaginarium Theatre.

Cecha Teatru Imaginarium w Genshin Impact

Nowy wyciek udostępniony na subreddicie Genshin Impact podkreśla specjalną funkcję znalezioną w Imaginarium Theatre. Gracze będą mogli zmieniać ścieżkę dźwiękową słyszaną w Teatrze Imaginarium pomiędzy rundami walki.

Ta nowa funkcja wzbogaca już ujawnione szczegóły nowego trybu gry Genshin Impact. W Teatrze Imaginarium zaprezentowane zostaną trzy różne „Akty” do wykonania w każdym cyklu, oferujące nagrody za ukończenie każdego Aktu i poszczególnych etapów.

Oprócz nowej zawartości końcowej gry Genshin Impact, wersja 4.7 wprowadzi do gry kilka nowych postaci.

Genshin Impact to gra RPG z otwartym światem opracowana przez MiHoYo. Koncentrując się na interakcjach między siedmioma elementami, Genshin Impact to darmowa gra gacha oferująca mnóstwo postaci, broni, regionów i wiele więcej.

Źródło: gamerant.com