Wychwytywanie aberracji ksenochromatycznych Fontemera w Genshin Impact

Chcesz wiedzieć, jak sfotografować aberracje ksenochromatyczne Fontemera w Genshin Impact? Wyczekiwana aktualizacja Genshin Impact 4.0 została uruchomiona jakiś czas temu i zawiera szeroką gamę nowych aktywności i wydarzeń, które każdy może odkryć. Wydarzenie fotograficzne „Studies in Light and Shadow: A Source of Enchantment at Fontaine” jest szczególnie wymagające. To wydarzenie wiąże się z pewnymi wymaganiami, takimi jak zrobienie zdjęć trzem różnym stworzeniom. Zobaczmy, jak sfotografować aberracje ksenochromatyczne Fontemera w Genshin Impact.

Genshin Impact: jak fotografować aberracje ksenochromatyczne Fontemera

W ramach „Badań światła i cienia: źródło zaklęć w Fontaine” musisz sfotografować trzy typy aberrantów ksenochromatycznych Fortemer. Aby to zrobić, musisz użyć specjalnego urządzenia Bresson Camera otrzymanego od Bresson. Poniżej znajdziesz te stworzenia do sfotografowania.

Ksenochromatyczny promień myśliwego

Ksenochromatyczny krab pancerny

Ksenochromatyczna Tłuszcz

Aby zrobić zdjęcia tych wartości odstających, musimy najpierw dowiedzieć się, gdzie się znajdują. Pierwszym z nich jest udanie się na południowy wschód od Fountain Court w celu odnalezienia Xenochromatycznego Promienia Łowcy. Jeśli kiedykolwiek widziałeś w tym obszarze świecące, niebieskie stworzenie, to prawdopodobnie to właśnie to. Nie zapomnij wyposażyć się w specjalną kamerę Bressona podczas tego zadania.

W poszukiwaniu ksenochromatycznego kraba pancernego powinieneś przeszukać obszary na północ od Równiny Salacia. Fakt, że jest to jasnoniebieski krab, sprawi, że natychmiast go zauważysz. Po zrobieniu zdjęcia Krabowi Pancernemu wystarczy schwytać Xenochromatyczną Tłuszcz. Musimy udać się na południe od kanionu łodzi podwodnej Thalatta. Jeśli zauważysz w tym obszarze pulchne stworzenie z krótkim ogonem, natychmiast chwyć aparat i zrób zdjęcie. Robiąc to wszystko, pamiętaj, że możesz jeszcze bardziej ułatwić sobie zadanie, korzystając ze zdolności teleportacji.

Wykonanie zdjęć trzech typów aberrantów ksenochromatycznych Fontemera, o których mowa powyżej, umożliwi ukończenie pierwszej części wydarzenia „Badania światła i cienia: źródło zaklęć w Fontaine”. Nagrody te możesz zdobyć w menu wydarzenia. Nagrody, które otrzymasz po ukończeniu pierwszej części, są następujące:

Primogem x70

Mora x40 000

Rozum Bohatera x3

Przewodnik po kapitale x2

Jeśli chcesz dać grze szansę i sprawdzić, co nowego, Genshin Impact i aktualizacja 4.0 są dostępne na PlayStation 5, PlayStation 4, urządzeniach mobilnych i PC.

Źródło: thenerdstash.com