Wszystko, co musisz wiedzieć o pełnej prezentacji transmisji na żywo Genshin Impact w wersji 4.2

Przygotuj się na zanurzenie w głębiny Fontaine z najnowszą wersją 4.2 Genshin Impact! W tym artykule przedstawimy wszystkie nowe funkcje i aktualizacje tej nowej wersji. Zapnij pasy, bo jest co odkrywać!

Nowe kody realizacji będą pierwszymi tematami poruszonymi w tej transmisji na żywo. Nie zwlekaj z ich użyciem, nie będą długo ważne. Następnie dotrzemy do sedna sprawy w rozdziale IV Wyprawy Archontów, w którym przybędzie Pierwotne Morze zagrażające miastu Fontaine. Mieszkańcy boją się o swoje bezpieczeństwo w obliczu nieuniknionego zbliżania się zagrożenia wodnego.

Niestety nadal nie mamy informacji o zniknięciu Childe’a. Tajemnice się kumulują i na więcej będziemy musieli poczekać jeszcze trochę. Jednak nie wszystko stracone, ponieważ pojawią się nowe, fascynujące postacie.

Furina, wielki Archont Hydro, będzie ostatnią pięciogwiazdkową postacią. Używając Hydro Miecza, ma unikalną zdolność, która pozwala jej zmienić jej charakter Arkhe pomiędzy Pneumą i Ousią. Dodatkowo, dzięki swoim umiejętnościom żywiołów, może przyzywać wodne stworzenia do walki i leczenia swojej drużyny. Będzie nawet mogła chodzić po wodzie w obecności swoich wodnych przyjaciół. Furina zapowiada się na cenne wsparcie dla drużyny.

Kolejną oczekiwaną postacią jest Charlotte, nasza ulubiona dziennikarka. Jako użytkownik Catalyst Cryo dobrze wykorzysta swoje umiejętności fotograficzne. Jego umiejętność żywiołów pozwala mu zadawać wrogom obrażenia Cryo, a talent Burst zadaje obrażenia i leczy drużynę. Jego umiejętność bierna pozwala mu nawet używać swoich umiejętności poza walką, aby natychmiast oddawać strzały.

Nowy patch wprowadzi także nowe terytoria poza Fontaine. Las Erinnyes na wschodzie będzie tajemniczym miejscem pełnym dziwnych drzew i stworzeń. Wody tego regionu są mętne i zanieczyszczone, ale nowy sojusznik, zwany Xenochromatyczną Ośmiornicą Kulową, pomoże oczyścić te wody. Na południe od lasu znajduje się Region Morte, w którym znajduje się imponująca budowla pośrodku morza. Region ten będzie połączony z nową Wieżą Ipsissimus i Pierwotnym Morzem.

Oprócz tych wszystkich dodatków na graczy czekają nowi, ekscytujący bossowie i wydarzenia. Od polowania na Pożeracza Narwala po konfrontację z Tulpą Hydro, w walkach nie zabraknie wyzwań i nagród. Wydarzenia Thelxie’s Fantastic Adventures i Lil’ Fungi’s Fun-Tastic Fiesta pozwolą graczom dobrze się bawić, zdobywając primogemy, ulepszając materiały i nie tylko.

Podsumowując, wersja 4.2 Genshin Impact kryje w sobie wiele niespodzianek i nowych, ekscytujących wyzwań. Miasto Fontaine ewoluuje i wkraczają Archonci. Nie przegap tej aktualizacji, która zapowiada się zapierająca dech w piersiach!

Źródło: www.bing.com