Wszystkie lokalizacje Lakelight Lily w Genshin Impact

Gdzie znaleźć lilię Lakelight w Genshin Impact?

Lilia Jeziornego Światła to przedmiot wzniesienia postaci, który można znaleźć w otwartym świecie Fontaine. Ten przedmiot jest niezbędny do zwiększenia mocy twoich postaci, dlatego ważne jest ustalenie solidnej ścieżki zbierania. Oto, gdzie znaleźć lilię Lakelight w Genshin Impact.

Lilię Lakelight można znaleźć w wielu obszarach Fontanny, szczególnie w nowych obszarach odblokowanych w wersji 4.2 Genshin Impact. Na szczęście dla zdrowia wielu graczy przedmioty te są skoncentrowane w określonym obszarze. Nie będziesz musiał nurkować pod wodą, aby dotrzeć do większości tych lokalizacji – dodatkowy punkt za łatwe zbieranie! Oto lokalizacje lilii Lakelight w Genshin Impact:

W Genshin Impact możesz zebrać 78 przedmiotów typu Lakelight Lily. Jak widać, większość lilii Lakelight zdobędziesz spacerując wokół Jeziora Płaczącego Wierzby. Po zebraniu tych lilii Lakelight odblokuj punkt teleportacji tuż pod Loch Urania i zbierz tam większość lilii Lakelight. Następnie udaj się na południe i zbierz pozostałe lilie Lakelight. Więcej lokalizacji prawdopodobnie pojawi się po odkryciu nowych obszarów Fontanny, więc sprawdzaj ponownie, czy w przyszłych aktualizacjach pojawi się więcej lokalizacji Lakelight Lily!

Gdzie i jak stosować lilię Lakelight

Lilia Jeziornego Światła to przedmiot wzniesienia postaci, którego możesz użyć do ulepszenia swojej nowej Furiny. Zgodnie z wymaganiami Archon Hydro, konieczne jest jak najszybsze wyrównanie jej. Obecnie jedyną postacią, która używa Lilii Jeziora jako przedmiotu wzniesienia, jest Furina, ale jest wysoce prawdopodobne, że inne postacie będą używać tego przedmiotu w przyszłości.

Będziesz potrzebował w sumie 168 Lili Jeziornych, aby w pełni dosiąść Furinę, więc będziesz musiał pokonać tę trasę kilka razy. Przedmioty te będą resetowane co kilka dni po ich zebraniu, więc proces ten może zająć tydzień lub dłużej. Jeśli to możliwe, spróbuj poprosić znajomego, który nie ma Furiny, aby wszedł do jego świata w trybie współpracy, ponieważ zamiast tego będziesz mógł zabrać trochę jego Lilii Jeziora.

Genshin Impact jest już dostępne na PC, urządzeniach mobilnych i konsolach. Pobierz grę z jej oficjalnej strony internetowej.

Inne artykuły na temat Genshin Impact

Źródło: www.pcinfestation.com