Wszystkie lokalizacje Hilichurl Rogue w Genshin Impact

Gdzie znaleźć Hilichurl Rogues w Genshin Impact

Łotrzykowie Hilichurl są rozproszeni po regionie Fontaine i Pasie Piasków Sumeru. Choć nie jest ich wiele, to z każdego z nich wypada kilka materiałów. Jeśli stwierdzisz, że na Twoim świecie jest ich za mało, możesz odwiedzić świat znajomego w trybie współpracy i poprosić o pozwolenie na zorganizowanie tam spotkania.

Lokalizacja na północ od Fontaine

Sprawdź powyższy obrazek, aby znaleźć wszystkich Łotrzyków Hilichurl w północnej części Fontaine, głównie w okolicach Instytutu Badań nad Energią Kinetyczną.

Lokalizacja na południu Fontaine

Odszukaj wszystkich Łotrzyków Hilichurl w południowej części Fontaine, korzystając z powyższego obrazka. Są one rozsiane dość daleko od siebie, ale stosunkowo blisko punktów teleportacji.

Lokalizacja w regionie Pas Piasków

Na powyższym obrazku znajdziesz wszystkich Łotrów Hilichurl rozsianych po regionie Pas Piasków w Sumeru. Jest ich sporo blisko siebie, polecam podążać ścieżką od dołu do góry.

Jak pokonać łotrzyków Hilichurl w Genshin Impact

Łotrzykowie Hilichurl są przywiązani do określonego żywiołu (takiego jak Anemo lub Hydro) i będą mieli na niego większą odporność, ale nie będą odporni. Nie mają też tarcz żywiołów, więc możesz bezpiecznie sprowadzić potężną drużynę eksploracyjną niezależnie od żywiołu.

Łotrzykowie Hilichurl czasami wzywają Slimy dopasowane do swojego żywiołu. Pokonując Slimy, będziesz w stanie powalić Hilichurl Rogues.

Źródło: progameguides.com