Wszystkie kody Primogems dla Genshin Impact listopad 2023

Uwielbiasz darmowe prezenty, prawda? Każdy, kto gra w Genshin Impact, wie, że zdobycie darmowych Primogemów jest jak Boże Narodzenie, dlatego oto wszystkie kody realizacji Primogems na listopad 2023 r. Czasami te kody tracą ważność, więc są dostępne tylko przez ograniczony czas. Jeśli od jakiegoś czasu nie używałeś Primogemów, teraz jest na to odpowiedni moment.

Lista kodów Primogem na listopad 2023 r

Kod Primogem jest dobrą rzeczą w Genshin Impact. A jeśli chcesz darmowe kody, aby zdobyć nagrody i fundusze poszukiwaczy przygód, mamy wszystko, czego potrzebujesz.

Wciąż dostępne są stare kody Primogem dla nowych graczy, ale większość z nich jest nadal bardzo ograniczona czasowo. Zazwyczaj nowe kody są wydawane, gdy wychodzą nowe aktualizacje lub gdy wydawane są nowe postacie, takie jak Furina. Jeśli chcesz je przetestować, oto wszystkie kody Primogem, które możesz wymienić w listopadzie 2023 r. na Genshin Impact.

Sprawdzaj często, czy chcesz skorzystać ze wszystkich kodów, ponieważ niektóre z nich są ważne tylko przez 24 godziny.

Jak zrealizować kody Genshin Impact Primogem

Od czasu do czasu HoYoverse lubi rozpowszechniać kody do wykorzystania w Internecie. Służą nie tylko do zdobywania Primogemów, ale także innych ciekawych nagród w grze. Tylko jak z nich korzystać? Proces jest dość prosty:

Odwiedź stronę zwrotu kosztów Genshin Impact. Zaloguj się na swoje konto HoYovers. Wybierz serwer, na którym grasz. Skopiuj i wklej kod, a następnie kliknij „Zrealizuj”.

Dowiesz się wtedy, czy kod wygasł i czy pomyślnie go wykorzystałeś. Niektóre kody dystrybuowane przez HoYoverse mają tylko 24-godzinny okres ważności, dlatego najlepiej śledzić aktualizacje kodów online.

Źródło: www.bing.com