Wszystkie informacje na temat Muraty wyciekają do Genshin Impact

Odkrycie tajemniczego Pyro Archonta z Teyvat

Teyvat to świat pełen postaci, od zwykłych ludzi po potężnych Archontów, którzy sprawują władzę nad całymi narodami. Wśród nich Pyro i Cryo Archonci pozostają owiani tajemnicą, a gracze mają niewiele informacji. W tym artykule zagłębimy się w tajemniczą postać Pyro Archonta i zbadamy plotki i spekulacje dotyczące jego tożsamości.

Odsłonięcie tożsamości Pyro Archonta

Pyro Archont, znany jako Murata, Pani Ognia lub Bóg Wojny, sprawuje władzę nad regionem Natlan, obszarem wulkanicznym tętniącym ciągłymi konfliktami. Jej wygląd i istnienie są owiane tajemnicą, dostępne są jedynie niejasne odniesienia i spekulatywne założenia. Jednak podpowiedzi z oficjalnych źródeł i najnowszych regionów HoYoverse wzbudziły ciekawość i intrygę wśród graczy.

W zwiastunie zapowiadającym fabułę rozdziału Teyvat Natlan zostaje ujawniony jako kolejny region, na który natkną się gracze, charakteryzujący się ognistym otoczeniem i rządami Pyro Archonta. Chociaż niewiele wiadomo o Muracie, opisywana jest jako nieustraszona wojowniczka, odzwierciedlająca naturę ludzi, którymi rządzi.

W oficjalnej mandze Venti przelotnie nawiązuje do Muraty, sugerując powiązanie z nią sprzed tysiąca lat. Te wskazówki, w połączeniu z brakiem konkretnych informacji, służą jedynie pogłębieniu tajemnicy otaczającej Pyro Archonta i jego rolę w Genshin Impact.

Nieuchwytny wygląd Muraty

Spekulacje na temat wyglądu Muraty doprowadziły do ​​porównań z Vanessą i postacią Muratą Himeko z Honkai Impact 3rd, obie znane z rudych włosów i potężnej postawy. Gracze spodziewają się, że Pyro Archont będzie miał silną, wojowniczą budowę ciała i będzie dzierżył potężny dwuręczny miecz, co będzie odejściem od tradycyjnych przedstawień Archontów w grze.

Pomimo niedostatku informacji na temat Muraty gracze nie mogą się doczekać, aż twórcy ujawnią nowe szczegóły na temat Natlana i jego tajemniczego władcy. Ponieważ spekulacje wciąż krążą, oczekiwanie na odkrycie tożsamości Pyro Archonta i jego znaczenia w Genshin Impact pozostaje duże.

Źródło: thenerdstash.com