Wriothesley z Genshin Impact narysowany w stylu artystycznym Hadesa: niesamowite dzieło

Genshin Impact: crossover postaci Wriothesleya narysowany w artystycznym stylu Hadesa, zdumiewający fanów.

Rysunek Wriothesleya w stylu artystycznym Hades

Artysta narysował postać Genshin Impact, Wriothesleya, w charakterystycznym stylu graficznym Hadesa. Ta pięciogwiazdkowa postać Cryo została wprowadzona w wersji 4.1 Genshin Impact i została przedstawiona jako administrator fortecy Meropide w Fontaine.

Genshin Impact to jeden z najbardziej malowniczych tytułów w HoYoverse dzięki otwartemu środowisku i unikalnym projektom postaci. Elementy te zainspirowały wielu fanów do stworzenia grafiki opartej na ich ulubionych postaciach z Genshin Impact i dodania do niej własnego akcentu. Kolejną grą wideo o bardzo charakterystycznym stylu artystycznym jest Hades od Supergiant Games, w której znajdują się szczegółowe portrety każdej z postaci.

Przybycie regionu Pyro w Natlan do Genshin Impact

Genshin Impact nadal się rozwija wraz z nadchodzącym regionem Pyro, Natlan, który wprowadzi potencjalne nowe postacie i mechanikę rozgrywki, kontynuując jednocześnie bogatą historię. Oczekuje się, że region ten zostanie ujawniony w rozdziale 5, ale wielu fanów Genshin Impact już próbuje zrozumieć jego geografię. Oznaczałoby to, że gracze poznaliby nowe postacie, które mogliby wprowadzić do swoich drużyn, a także zainspirowaliby ich do stworzenia różnych dzieł sztuki, aby wyrazić swoje uznanie.

Podobnie wielu fanów Genshin Impact ma nadzieję, że HoYoverse będzie bardziej hojny w aktualizacjach i korzyściach w przyszłych aktualizacjach, zwłaszcza w obliczu rychłego przybycia Natlana. Dewelopera krytykowano za rzekome skąpienie w gratisach i nagrodach w Genshin Impact, podczas gdy siostrzana gra Honkai: Star Rail rozdaje wszędzie darmowe postacie. Mamy nadzieję, że ta duża aktualizacja ogromnie nagrodzi fanów, zwłaszcza tych, którzy są tu od pierwszego dnia.

Źródło: gamerant.com