Wersja 4.1 Genshin Impact zapewnia duży wybór banerów.

Genshin Impact w przyszłym tygodniu będzie obchodzić trzecią rocznicę istnienia, ale fani nie będą mogli cieszyć się tak huczną uroczystością jak w poprzednich latach. Rzeczywiście, podczas transmisji na żywo specjalnego programu wersji 4.1 w ubiegły piątek potwierdzono, że wydarzenie będzie charakteryzowało się powrotem Daily Connection z dwóch ostatnich rocznic, które przy tych okazjach nie zostało zbyt dobrze przyjęte.

rocznica gry

Trzecie wydarzenie rocznicowe, zatytułowane „Kąpiel w płynącym świetle księżyca”, zapewnia graczom, którzy zalogują się na siedem dni, 10 splecionych losów, a także walutę i materiały do ​​ulepszeń. Gracze otrzymają także przesyłkę pocztową w grze zawierającą 1600 Primogemów (o wartości 10 losowań w gacha), cztery delikatne żywice oraz ekskluzywnego pamiątkowego zwierzaka i gadżet. Fani, którzy liczyli na darmowy wybór spośród standardowych 5-gwiazdkowych postaci w grze, wyrażają rozczarowanie: to ogłoszenie wywołało niekorzystne porównania z bardziej hojnymi wydarzeniami rocznicowymi Honkai Impact 3rd i podsyciło teorie spiskowe, że HoYoverse faworyzuje franczyzę Honkai w porównaniu z Genshin. Będziemy zatem musieli poczekać do pierwszej rocznicy Honkai: Star Rail w kwietniu przyszłego roku, aby uzyskać więcej danych na ten temat.

Otrzymanie wersji 4.1

Jednak odbiór nowych postaci w wersji 4.1 jest cieplejszy. HoYoverse potwierdziło, że postacie Neuvillette i Wriothesley, które niedawno ogłoszono, że przyciągną graczy płci męskiej, będą pięciogwiazdkowymi jednostkami odpowiednio w fazie 1 i fazie 2 wersji 4.1. Oznacza to, że w tej aktualizacji nietypowo pojawią się dwie nowe postacie z pięcioma gwiazdkami, ale nie będzie żadnych nowych postaci z gwiazdką, co nie miało miejsca od czasu premiery wersji 1.3 w lutym 2021 r.

Wielu fanów Genshin używa już tych nowych postaci jako awatarów w mediach społecznościowych, co sugeruje, że HoYoverse nie jest całkowicie nielubiane przez graczy, nawet jeśli ich plany urodzinowe nie są popularne.

Co więcej, dwójka nowych graczy wystąpi u boku ulubionych postaci fanów, które powracają na drugi sztandar. Premiera sztandaru Neuvillette zbiegnie się z trzecim przejęciem Hu Tao, którego umiejętności wymagają znacznych inwestycji w celu uzyskania wysokiego zwrotu i którego całkowita nieobecność na gacha w 2022 roku uczyniła ją nieoczekiwaną faworytką dla niektórych graczy.

Premiera sztandaru Wriothesley odbędzie się wraz z pierwszym pojawieniem się Venti w 2023 r. Można śmiało powiedzieć, że graczom nigdy nie będzie przykro, gdy zobaczą pierwszą postać Archanioła (i w istocie pierwszą jednostkę dostępną wyłącznie w grze). Genshin wraca do gacha. Powrót Ventiego naprawdę dodaje atmosferze rocznicy tej aktualizacji, nawet jeśli pojawienie się w fazie 2 oznacza, że ​​pojawi się dopiero w połowie października.

Co nowego w wersji 4.1

Aktualizacja V4.1 obejmuje także rozszerzenie mapy Fontanna, która umożliwia dostęp do obszaru Twierdzy Meropide. Podwodne więzienie Fontaine w stylu Rapture jest bazą operacyjną nowicjusza Wriothesleya i odegra ważną rolę w toczącej się historii wersji 4.

Wersja 4.1 Genshin Impact ma zostać udostępniona w środę, 27 września, czyli dzień przed trzecią rocznicą premiery gry.

Źródło: www.bing.com