Według przecieków nowe postacie dostaną się w Genshin Impact 4.4

Wszystkie nowe postacie uszeregowane według wartości losowania w Genshin Impact 4.4

Aktualizacja Genshin Impact do wersji 4.4 będzie zawierać, podobnie jak większość innych łatek, potężny wybór postaci, w tym nowe jednostki, a także powtórki. Xianyun i Gaming to nowe dodatki zaplanowane w aktualizacji, a także Xiao, Yae Miko i Nahida tworzący listę powtórek. Należy jednak pamiętać, że kolejność wypuszczenia tych postaci nie została jeszcze potwierdzona.

Wszystkie nowe postacie pojawią się w Genshin Impact 4.4

W tym artykule wymieniono wszystkie postacie, które pojawią się w wersji 4.4 i uszeregowano je na podstawie ich wartości dobierania. Liczby obrażeń zadawane przez Xianyun i Gaming nie zostały jeszcze ostateczne, ponieważ te ostatnie wciąż się zmieniają w obecnej wersji beta.

Nahida

Bogini Dendro, Nahida, powinna zawsze być istotnym członkiem zespołu, niezależnie od tego, jakie reakcje i postacie mają być dla ciebie priorytetem. Oprócz zdolności Nahidy do wzmacniania obrażeń w wyniku reakcji, może ona z łatwością zwiększyć status Mistrzostwa Żywiołów sojusznika, czyniąc wsparcie żywiołów potężniejszym w swojej drużynie.

Dodatkowo może działać bez swojej charakterystycznej broni, będąc wyposażona w najbardziej przyjazną dla F2P broń w grze.Reakcje takie jak Bloom, Hyperbloom i Aggravate są uważane za najpotężniejsze w obecnej meta Genshin Impact. Często można zobaczyć, jak Nahida wywołuje takie reakcje.

Tak Miko

Od czasu swojego przybycia Yae Miko jest wszechstronnym wyborem dla prawie każdego zespołu opartego na reakcji. Jest jedną z najlepszych elektroaplikatorów poza boiskiem, pozwalającą na łatwe reakcje elektroładowania, nadprzewodnictwa i hiperrozkwitu w dowolnym momencie. Podobnie jak Nahida, Kapłanka Świątyni Narukami jest łatwa w budowie dzięki katalizatorom F2P.

W większości przypadków bardziej opłacalne jest zbudowanie Yae Miko dla zespołu Hyperbloom. Jeśli jednak nie masz porządnego aplikatora Dendro/Hydro, konieczne jest posiadanie go do nadprzewodnictwa lub ładowania elektrycznego.

Xiao

Xiao to prosta postać Anemo DPS, która jest również jedną z najstarszych w grze. Został wprowadzony w wersji 1.3, wydanej w 2021 r. i był stałym wyborem DPS przy oczyszczaniu Otchłani i kończeniu bossów. Budowanie go jest dość proste, ponieważ przyzwoity stosunek współczynnika obrażeń krytycznych i obrażeń do statusu ATK wystarczy, aby radził sobie dobrze.

Broń F2P, Blackcliff Polearm, jest jedną z najlepszych broni dla Xiao, ponieważ zwiększa jego podstawowe i krytyczne obrażenia. Ci, którzy szukają konstelacji Xiao, mogą wybrać jego C1, ponieważ zapewnia on dodatkowy ładunek jego umiejętności żywiołów, pozwalając graczom zgromadzić dodatkową energię na jego eksplozję.

Xianyun i gry

Xianyun i Gaming są równie skuteczne, jak inne postacie wymienione powyżej. Biorąc pod uwagę zmiany w ich zestawach w obecnej wersji beta, trudno jest przewidzieć ich wartość, ponieważ ich dokładna rola nie została jeszcze potwierdzona. Xianyun będzie DPS/uzdrowicielem, który właśnie utracił zdolność wirową w swojej umiejętności żywiołów. Z kolei gry będą dostępne za darmo w 4-gwiazdkowym selektorze postaci Lantern Rite.

Źródło: www.sportskeeda.com