Uproszczony test wzniesienia w Genshin Impact 4.1, aby zaoszczędzić czas

Wersja 4.1 Genshin Impact wprowadzi kilka przydatnych zmian do gry anime, gdy zostanie ona wydana jeszcze w tym miesiącu. HoYoverse znalazło niedawno sposoby na zaoszczędzenie czasu graczy dzięki mile widzianym zmianom w jakości życia i tym razem zmienia wyzwania wzniesienia w Genshin Impact. Nowi gracze nie będą już musieli bać się dziwnego toru przeszkód za każdym razem, gdy osiągną kamień milowy na poziomie Przygody.

Uproszczone wyzwania wspinaczkowe

Dla tych, którzy nie wiedzą, za każdym razem, gdy gracze osiągną kamień milowy na swoim koncie – na poziomach 25, 35, 45 i 50 – muszą ukończyć wyzwanie wzniesienia w domenie. Wyzwania te należy ukończyć, aby zwiększyć poziom świata, co pozwala na zrzucanie łupów wyższego poziomu we wszystkich obszarach gry.

Obecnie wyzwanie wzniesienia nadal składa się z toru przeszkód zakończonego walką z bossem za pomocą Elektrohipostazy – testu, który nie dowodzi niczego poza twoją zdolnością do walki z prostymi wrogami, a zwłaszcza z hipostazą.

Na najnowszym czacie deweloperów HoYoverse ujawnił swoje plany uproszczenia procesu wspinania się na poziom Adventure Rank poprzez usuwanie silnych przeciwników i skracanie ścieżki wyzwań, jednocześnie umożliwiając graczom awansowanie na kolejne poziomy w oparciu o poziomy ich postaci, broni i artefaktów.

Obecny proces sam w sobie nie jest złym testem, ale wydaje się przestarzały, biorąc pod uwagę rozwój Genshin Impact, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że tylko pięć postaci z łącznej liczby 74 musiałoby w ogóle walczyć z Elektro Hipostazą, aby ukończyć swoją kompilację.

Nie ma powodu, aby wracać do Mondstadt

Z pewnością nie będziesz miał powodu wracać do Mondstadt, aby stawić czoła Electro Hypostasis, jeśli planujesz przyzywać Zhongli, Childe lub Freminet w drugiej połowie Genshin Impact w wersji 4.0.

Zanim jednak wydasz Primogems, koniecznie sprawdź naszą listę poziomów Genshin Impact, aby uzyskać kilka wskazówek. I nie zapomnij zebrać dostępnych kodów Genshin Impact, aby zdobyć dodatkowe klejnoty.

Źródło: www.pcgamesn.com