Unending Dawn: połączenie Elden Ring i Sekiro, obsługiwane przez Unreal Engine 5

Obiecująca nadchodząca gra: Unending Dawn

Studio Parcaes Fate pracuje obecnie nad grą na silniku Unreal Engine 5, która wydaje się być mieszanką Elden Ring, Sekiro i Genshin Impact, zatytułowaną Unending Dawn. I, co zaskakujące, wydaje się, że to działa. Kilka miesięcy temu zespół udostępnił film z rozgrywką. Więc idź i spójrz.

Jak zobaczysz, otoczenie gry przypomina te z Elden Ring. Jednak jego styl graficzny jest bliższy stylowi Genshin Impact. Zasadniczo gra wydaje się być hybrydą tych dwóch gier. Niektórzy mogą to pokochać, inni mogą znienawidzić.

Mechanika walki inspirowana Sekiro

Co ciekawe, mechanika walki w Unending Dawn jest mocno inspirowana Sekiro. Gracze będą mogli odeprzeć ataki wroga. I podobnie jak w Sekiro i Wo Long, możesz zmienić postawę wroga, aby uzyskać świetne wykończenia. Dodatkowo gra wydaje się mieć specjalne ruchy. Te ruchy znajdują się w prawym dolnym rogu i są podobne do tych w Genshin Impact. I tak, będą walki z bossami.

Wydanie planowane na urządzenia mobilne i być może na PC

Z tego, co wiemy, WadaGames planuje wypuścić tę grę najpierw na urządzenia mobilne. Ponieważ jednak jest zasilany przez UE5, możemy rozsądnie założyć, że trafi również na komputery PC. W przeciwnym razie gracze na PC będą mogli zagrać w grę za pomocą emulatora Androida.

Grafika i rozgrywka

Wreszcie jestem prawie pewien, że Unending Dawn nie użyje Lumenu ani Nanite. W tym filmie jest wiele wyskakujących okienek. Oświetlenie również wydaje się być dość standardowe. Więc nie, nie spodziewaj się, że będziesz oszołomiony grafiką. Największą atrakcją jest styl graficzny i zacięta walka. Tak czy inaczej, zapowiada się ciekawie, koniecznie sprawdźcie!

Źródło: www.dsogaming.com