Ukochany Raiden Shogun powraca w kolejnej grze Genshin Impact Gacha

Następna fala postaci przybywa do Genshin Impact

Dzisiaj HoYoverse ogłosił datę i wszystkie szczegóły dotyczące kolejnej fali postaci dostępnych w Genshin Impact.

To druga fala postaci dostępnych w grze w ramach wersji 4.3. Tym razem 4-gwiazdkowa postać Pyro, Chevreuse, jest nowa, ale prawdopodobnie została przyćmiona przez jedną z najpopularniejszych postaci w grze, Raidena Shoguna.

Nowe gacha będą dostępne od wtorku, 9 stycznia, narażając portfele na całym świecie na ryzyko.

Nowe gacha i dostępne postacie

W wydarzeniu Reign of Serenity Gacha wezmą udział Raiden Shogun, Chevreuse, Sara i Bennet. Podczas gdy druga gacha zatytułowana „Tapestry of the Golden Flames” będzie zawierała te same postacie, z wyjątkiem Raidena Shoguna zastąpionego przez Yoimiya.

Dostępna będzie także trzecia gacha broni, zatytułowana Epitome Invocation, zawierająca Thundering Pulse i Engulfing Lightning.

Szanse i możliwości dla graczy

To już czwarty raz, kiedy Raiden Shogun jest oferowany w gachach gry, a jego pierwsza premiera odbędzie się pod koniec 2021 r., a następnie jeszcze dwukrotnie w 2022 r. Nie było szans na zdobycie go w 2023 r., więc gracze, którzy rozpoczęli niedawno, mogą chcieć spróbuj teraz szczęścia.

Oczywiście nowa fala Życzeń Eventowych oznacza, że ​​macie tylko kilka dni na zdobycie nowej pięciogwiazdkowej postaci z tej wersji, Navii. Jeśli od dłuższego czasu jesteś rozdarty pomiędzy pierwszymi postaciami Geo a oszczędzaniem Primogemów, aby spróbować zdobyć Raidena Shoguna, nie zazdroszczę ci.

Inne informacje na temat Genshin Impact i nadchodzących wydań

Genshin Impact jest obecnie dostępny na PS5, PS4, PC, iOS i Androida. Jako gra free-to-play nie trzeba wydawać pieniędzy, za to istnieje mnóstwo możliwości wzięcia udziału w opcjonalnych mikrotransakcjach.

Jeśli nie masz ochoty doświadczyć czegoś nowego i chcesz wypróbować inną grę od HoYoverse niż Genshin Impact i równie popularną Honkai: Star Rail, Zenless Zone Zero pojawi się na PC i urządzeniach mobilnych na początku 2024 roku.

To RPG akcji. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj nasz szczegółowy wywiad z Gamescom 202. Na ten moment nie wiemy jeszcze dokładnie, kiedy będzie ona dostępna.

Źródło: www.bing.com