Ujawniono rozszerzenie mapy fontanny dla Genshin Impact

Sprawdź najnowsze przecieki na temat kolejnej aktualizacji Genshin Impact do wersji 4.1, która powinna pojawić się pod koniec września! Jeśli te przecieki są prawdziwe, ta aktualizacja doda zupełnie nową sekcję mapy Fontanny. Rzeczywiście, świat Genshin Impact nadal się rozwija wraz z dodaniem nowych regionów, takich jak Inazuma i Sumeru. Obecna mapa Fontaine jest stosunkowo niewielka, ale ta aktualizacja obiecuje dodać zarówno obszary lądowe, jak i podwodne.

Ekspansja Fontaine’a

Hydro Nation został niedawno dodany do North Sumeru w Genshin Impact w wersji 4.0. W wersji 4.1 mapa powinna nadal rozszerzać się na północ. Kształt mapy Teyvat stał się nieco dziwny, Fontaine leży odizolowany w północno-zachodnim narożniku, połączony z Sumeru jedynie portami i wąskimi drogami wodnymi.

Dwie nowe Statuy Siedmiu i punkty teleportacyjne

Według mapy, która wyciekła, nad Dziedzińcem Fontann zostaną dodane dwie nowe Statuy Siedmiu, a także około piętnaście punktów teleportacyjnych rozsianych po okolicy. Niektóre z tych punktów wydają się znajdować pod wodą, co oznacza, że ​​mapa Fontaine’a będzie się rozszerzać zarówno na lądzie, jak i pod wodą.

Warto zaznaczyć, że źródłem tych informacji jest przeciek znany pod pseudonimem „blednaya”. Możesz zobaczyć wyciekający obraz w wątku Reddit. Nazwy miejsc na tej mapie są w języku rosyjskim, ale mimo to pozwala to wyraźnie zwizualizować nadchodzącą ekspansję.

Co ciekawe, nie wydaje się, aby w północnej części Fontaine istniała w pełni ukończona linia kolejowa. Linia wydaje się częściowo ukończona lub nawet przerwana.

Przygotuj się na wersję Genshin Impact 4.1

Pozostało nieco ponad dwa tygodnie do pojawienia się wersji 4.1, co daje jeszcze czas na próbę odblokowania potężnych postaci Zhongli, Childe i nowicjusza, Fremineta.

Jeśli nie masz pewności, które postacie wybrać, aby zbudować swój zespół, zapoznaj się z naszą listą postaci Genshin Impact i skorzystaj z dostępnych kodów, aby zdobyć niektóre Primogems za darmo.

Źródło: www.bing.com