Ujawniono pierwotną moc w Genshin Impact

Zagadka tych boskich obiektów w Genshin Impact

Boskie Gnozy obecne w Genshin Impact to potężne artefakty, które czynią Archontów boskimi i zostały nagrodzone po Wojnie Archontów. Caryca jednoczy gnozy innych Archontów siłą lub dyplomacją. Spekulacje wokół społeczności sugerują, że caryca może planować wskrzeszenie zmarłego Trzeciego Zstępowca za pomocą gnozów.

Początki Gnosów

Gnosy, małe figury szachowe każdego elementu reprezentujące posiadanie Archonta, to znacznie więcej, niż się wydaje. Wykonane są ze zwłok Trzeciego Zstępcy i zostały ułożone przez pierwszych dwóch Zstępców. Kiedy Skirk wyjawił te fakty Neuvillette i Podróżnikowi, pojawiło się pytanie o właściwości ciała Podróżnika. Jednakże plan carycy, aby z nieznanego powodu zbliżyć do siebie siedem gnozów, pozostaje tajemniczy.

Zbiór Gnosów

Caryca wysyła swoich Zwiastunów do całego Teyvatu, aby wszelkimi niezbędnymi środkami odzyskali Gnosy pozostałych Archontów. Jednak nie wszyscy członkowie Heroldów wykazują się dyplomacją. Na przykład La Signora siłą usunęła Anemo Gnozę Ventiego, podczas gdy Scaramouche również próbował siłą usunąć Dendro Gnozę Kusanali.

Co bardziej zaskakujące, Gnosis Geo zostało pokojowo odzyskane przez La Signorę od Zhongli z Genshin Impact dzięki kontraktowi pomiędzy Zhongli a Carycą, podczas gdy Gnosis Hydro zostało przekazane Arlecchino jako „prezent dyplomatyczny”.

Spekulacje kierowane przez społeczność

Ponieważ Gnozy składają się ze zwłok Trzeciego Zstępowca i jego elementarnych zdolności manipulacyjnych, niektórzy członkowie społeczności spekulują, że Caryca może zamierzać wskrzesić zmarłego Zstępcę.

Źródło: gamerant.com