Ujawniono pierwotną moc Genshin Impact

Boskie gnozy w Genshin Impact

Boskie Gnosy w Genshin Impact to potężne artefakty, które czynią Archontów boskimi i zostały im przyznane pod koniec Wojny Archontów. Caryca zbiera Gnosy od innych Archontów siłą lub dyplomacją. Niektórzy spekulują, że Caryca planuje wskrzesić upadłego Trzeciego Potomka za pomocą Gnosów.

Boskie Gnosy Genshin Impact

Gnosy to małe moduły szachowe, które reprezentują żywioł, jeden z siedmiu, które Archont musi posiadać. Są uznawane za najpotężniejsze obiekty, jeśli nie najpotężniejsze ze wszystkich Teyvatów. Nagrodzone siedmiu Archontów po Wojnie Archontów, stanowią one także dla Celestii środek kontroli nad Teyvatem.

Gnosy pochodzą ze szczątków Trzeciego Potomka i mówi się, że zostały zaprojektowane przez pierwszych dwóch Potomków. Caryca ma tajemniczy plan zjednoczenia siedmiu Gnosów z nieznanego powodu. Wysyła swoich posłańców do czterech zakątków Teyvat, aby za pomocą wszelkich niezbędnych środków, łącznie z siłą, zebrali Gnosy pozostałych Archontów. Ta prawdziwa odyseja wywołała liczne dyskusje wśród fanów gry.

Figura szachowa jest dowodem boskości. Jednak caryca ma tajemniczy plan zebrania siedmiu Gnosów z nieznanego powodu. Informacje na temat tej fantastycznej historii ukazują chwalebną równowagę pomiędzy dobrem i złem w boskim świecie Genshin Impact.

Pomimo tajemnicy otaczającej Gnosy, wielu członków społeczności Genshin Impact spekuluje na temat zamiarów carycy. Niektórzy uważają, że może zamierzać wskrzesić Trzeciego Potomka za pomocą Gnosów, ale nikt jeszcze nie zna jej prawdziwych zamiarów.

Źródło: www.bing.com