Ujawniono OnePlus 12R Genshin Impact Edition: Nic Wiadomości o telefonie

Odkryj najnowsze wiadomości z tygodnia, w którym odbywał się Światowy Kongres Mobile 2024: Samsung i Motorola rewolucjonizują świat telefonii za pomocą telefonów składanych, a firma Nothing oficjalnie prezentuje swój kolejny telefon, Nothing Phone (2a). W Indiach debiutuje OnePlus 12R Genshin Impact Edition. Vivo i iQOO ogłaszają także daty premiery swoich nadchodzących telefonów. Zanurz się w świat technologii dzięki tej ekscytującej wiadomości!

Rien Phone (2a) prezentuje światła Glifów

Przed światową i indyjską premierą, która odbędzie się 5 marca, firma Nothing ujawniła projekt swojego nadchodzącego telefonu – Nothing Phone (2a). Wyróżnia się nowym, mniejszym i przeprojektowanym interfejsem Glyph. Ten telefon charakteryzuje się mniejszą liczbą świateł LED i tylnymi kamerami przesuniętymi na środek. Spód wygląda jak telefon Nothing (2a), ale bez diod LED.

OnePlus 12R Genshin Impact Edition ląduje w Indiach

Oficjalnie zaprezentowany w tym tygodniu w Indiach i na innych rynkach, OnePlus 12R Genshin Impact Edition jest oparty na postaci Genshin Impact Keqing i jest dostępny w kolorze Electro Purple. Jego system operacyjny został dostosowany i zoptymalizowany pod kątem Genshin Impact. Dodatkowo do telefonu dołączone jest pudełko kolekcjonerskie zawierające gadżety firmy Genshin Impact. Cena OnePlus 12R Genshin Impact Edition w Indiach wynosi 49 999 rupii indyjskich.

Składane telefony Motoroli i Samsunga na MWC 2024

Na Mobile World Congress 2024 Samsung i Motorola zaprezentowały futurystyczne składane telefony. Samsung wprowadził telefon w stylu paska, który można złożyć i nosić na nadgarstku, zwany „Cling Band”. Składany telefon Motoroli ma ekran adaptacyjny, wyświetlający różnorodne kształty, które można dostosować do potrzeb użytkownika, w tym możliwość owinięcia wokół nadgarstka. Choć telefony te są obecnie na etapie koncepcji, oczekuje się, że ich komercyjna premiera nastąpi w nadchodzących latach.

Vivo V30 i V30 Pro pojawią się w Indiach 7 marca

Seria Vivo V30 pojawi się w Indiach 7 marca i będzie dostępna w sklepach internetowych Flipkart i Vivo. Vivo V30 i V30 Pro zostały już wprowadzone na innych rynkach i oferują wyświetlacze AMOLED 120 Hz, aparaty 50 MP, szybkie ładowanie 80 W i system Android 14. Szacowana cena wywoławcza serii Vivo V40 w Indiach wynosi około 40 000 rupii indyjskich.

iQOO Z9 5G zadebiutuje w Indiach 12 marca

iQOO Z9 zadebiutuje także w Indiach 12 marca. Ten telefon ze średniej półki będzie wyposażony w procesor MediaTek Dimensity 7200. iQOO Z9 zaoferuje ekran AMOLED 120 Hz o maksymalnej jasności 1800 nitów i częstotliwości próbkowania dotykowego 300 Hz. Wyposażony w baterię 5000 mAh, będzie dostępny w dwóch kolorach: Brushed Green i Graphene Blue.

Źródło: www.bing.com