Ujawniono nowego bossa dla Genshin Impact, wersja 4.2

Genshin Impact: Odkryj nowego cotygodniowego bossa w wersji 4.2

Wkrótce pojawi się nowy cotygodniowy szef

Według niedawnego przecieku z Genshin Impact, Childe, znany również jako Tartaglia, wprowadzi nowego cotygodniowego bossa w wersji 4.2 gry, która ukaże się jeszcze w tym roku. Ostatnie kilka tygodni było pełne przecieków na temat nadchodzących wrogów, a jeden z nich sugeruje, że w wersji 4.1 do Genshin Impact zostanie dodana linia „Local Legends”. Niektórzy znani autorzy przecieków twierdzili również, że w wersji 4.1 Spiral Abyss gracze napotkają nowych wrogów, takich jak Miroirades i Wind Seneschal.

Specjalne nagrody dla graczy

Genshin Impact zawiera wybór cotygodniowych bossów, z którymi gracze mogą się zmierzyć, aby zdobyć specjalne nagrody, w tym artefakty i materiały do ​​wzniesienia. Ci potężni wrogowie mają swoje własne zdolności, cechy i osobowości. Są związani z konkretnym regionem Teyvat i odgrywają kluczową rolę w historii Archontów. Oprócz Spiral Abyss gracze mogą rzucać wyzwanie cotygodniowym bossom, aby przesuwali granice własnych składów drużyn. Ponieważ region Fontanny jest już dostępny w grze, gracze mogą spodziewać się dodania większej liczby cotygodniowych bossów z tego regionu w późniejszym czasie.

Wieloryb Childe’a: nowy, intrygujący wróg

Według wycieku Uncle Regret, Childe’s Whale to kolejny cotygodniowy boss, który pojawi się w Genshin Impact jeszcze w tym roku. Według informacji, jest to ten wróg, którego Childe widział podczas pobytu w Otchłani. Wyciek ten można udowodnić, biorąc pod uwagę, że cień wieloryba pojawił się wcześniej w zwiastunie poświęconym regionowi Fontanny w Genshin Impact. Gracze będą prawdopodobnie musieli nurkować pod wodą, aby znaleźć tego bossa i walczyć z nim co tydzień podczas aktualizacji 4.2.

Spekulacje i oczekiwania graczy

Wielu graczy Genshin Impact na wątku Reddit uważa, że ​​walka z tym bossem odbędzie się pod wodą. Niektórzy spekulują również, że wieloryb ten psuje pierwotną wodę, co wyjaśniałoby, dlaczego Childe został uznany za winnego. Ważne jest jednak, aby nie ufać temu wyciekowi, dopóki nie zostanie on oficjalnie potwierdzony.

Childe, znany również jako Tartaglia, to łucznik wodny z imponującym potencjałem zadawanych obrażeń i wszechstronnym zestawem umiejętności. Chociaż jego indywidualne obrażenia są niższe niż w przypadku wielu innych pięciogwiazdkowych postaci, jest potężnym dodatkiem do każdego składu drużyny dzięki swojej zdolności do przełączania pomiędzy atakami wręcz i dystansowymi. Wykonuje serię następujących po sobie ataków, zadaje obrażenia wodne otaczającym wrogom i przez cały czas walki przyjmuje postawę do walki wręcz. Childe jest nie tylko grywalną jednostką, ale także cotygodniowym bossem, którego można spotkać w Liyue Harbor.

Genshin Impact jest obecnie dostępny na PC, PS4, PS5 i urządzeniach mobilnych. W przygotowaniu jest także wersja na Switcha.

Źródło: gamerant.com