Ujawniono nową mini-grę związaną z głównym wydarzeniem Genshin Impact 4.3

Nowa minigra

Niedawny wyciek Genshin Impact ujawnił, że w wersji 4.3 pojawi się seria minigier. Gracze będą wtedy mogli walczyć z wrogami za pomocą broni dalekiego zasięgu, co doda emocji i urozmaici rozgrywkę. Zapewnia to godziny zabawy dla fanów gry.

Rzeczywiście, jako część sagi Fontaine, aktualizacja 4.3 przyniesie część uroczystości, nowe grywalne postacie i inną ekscytującą zawartość. Nadchodzące aktualizacje wzbogacą grę o nowe opcje postaci, w tym Navię, postać Geo sprzymierzoną z Ousią i elektroarchon Raiden Shogun. Te nowe postacie oferują graczom możliwość wzmocnienia i odświeżenia swoich drużyn.

Zatem najnowsze plotki sugerują, że zmiany jakości życia w grze ułatwią zbieranie zasobów i nagród z wypraw i domen, co poprawi ogólne wrażenia z rozgrywki. Coś, co zachwyci graczy Genshin Impact i zwiększy ich niecierpliwość w związku z odkryciem nowej aktualizacji.

Pojawienie się nowych postaci

Aktualizacja Genshin Impact do wersji 4.3 zapowiada się pełna niespodzianek wraz z pojawieniem się nowych grywalnych postaci. Oczekuje się, że Navia, postać Geo sprzymierzona z Ousią, będzie dostępna do połowy stycznia. Następnie następna faza aktualizacji zaoferuje graczom możliwość odkrycia elektroarchona Raidena Shoguna, ważnego dodatku umożliwiającego skuteczne wzmocnienie ich drużyn.

Wygląda na to, że oprócz nowych postaci gracze będą mogli zdobyć parę pięciogwiazdkowych broni, każda z unikalnymi statystykami i umiejętnościami. Dodatki te obiecują odnowić doświadczenia graczy w grach dzięki nowym możliwościom dostosowywania wrażeń bojowych.

Obiecujący nowy tryb gry

Najnowszy wyciek Genshin Impact ujawnił zupełnie nowy tryb gry w wersji 4.3. Minigra, w której gracze muszą strzelać do odległych wrogów za pomocą lunety. Cel? Broń celów, korzystając z ograniczonej ilości amunicji. Ta minigra może być testem na nadchodzące przybycie Clorinde, postaci dzierżącej pistolet do strzelania z dużej odległości.

Tryb gry wniesie więc powiew świeżości i z pewnością przypadnie do gustu graczom spragnionym nowych wyzwań. Do odkrycia wkrótce w długo oczekiwanej aktualizacji Genshin Impact!

Źródło: gamerant.com