Ujawniono Nothing Phone 2a i OnePlus 12R Genshin Impact Edition

Rewelacje technologiczne tygodnia na Mobile World Congress 2024

Telefon Nothing (2a) ujawnia swoje światła Glifów

Przed światową i indyjską premierą 5 marca firma Nothing zaprezentowała projekt swojego nadchodzącego telefonu – Nothing Phone (2a). Model ten różni się od poprzednich telefonów Nothing bardziej kompaktowym i przeprojektowanym interfejsem Glyph. Jest mniej diod LED, a tylne aparaty przesunięto na środek. Dolna połowa wygląda jak telefon Nothing (2a), ale bez diod LED.

OnePlus 12R Genshin Impact Edition pojawia się w Indiach

OnePlus 12R Genshin Impact Edition miał swój oficjalny debiut w Indiach i na innych rynkach na początku tego tygodnia. Oparta na postaci Genshin Impact, Keqingu, ta edycja jest dostępna w kolorze Electro Violet. System operacyjny telefonu został również dostosowany poprzez optymalizację systemu pod kątem Genshin Impact. Jako bonus, w zestawie znajduje się pudełko kolekcjonerskie zawierające gadżety i akcesoria Genshin Impact. Cena OnePlus 12R Genshin Impact Edition w Indiach wynosi 49 999 rupii indyjskich.

Składane telefony Samsunga i Motoroli na MWC 2024

Samsung i Motorola zaprezentowały na targach Mobile World Congress 2024 futurystyczne składane telefony. Samsung przedstawił telefon przypominający pasek, który można złożyć i nosić na nadgarstku, zwany „Cling Band”. Składany telefon Motoroli ma adaptacyjny ekran, który można złożyć w różne kształty w zależności od potrzeb użytkownika, w tym z możliwością owinięcia wokół nadgarstka. Chociaż te telefony to obecnie koncepcja, powinniśmy zobaczyć, jak trafią na rynek w nadchodzących latach.

Vivo V30 i V30 Pro pojawią się w Indiach 7 marca

Seria Vivo V30 pojawi się w Indiach 7 marca i będzie dostępna w sklepach internetowych Flipkart i Vivo. Vivo V30 i V30 Pro zostały już oficjalnie zaprezentowane na innych rynkach. Obydwa telefony są wyposażone w wyświetlacze AMOLED 120 Hz, aparaty 50 MP, szybkie ładowanie o mocy 80 W i system Android 14. Szacowana cena wywoławcza serii Vivo V40 w Indiach wynosi około 40 000 rupii indyjskich.

iQOO Z9 5G zadebiutuje w Indiach 12 marca

iQOO Z9 zadebiutuje także w Indiach 12 marca. Będzie to telefon ze średniej półki, napędzany procesorem MediaTek Dimensity 7200. Potwierdzono również, że iQOO Z9 ma wyświetlacz AMOLED o częstotliwości 120 Hz, maksymalnej jasności 1800 nitów i częstotliwości próbkowania dotykowego 300 Hz. Smartfon zasilany jest baterią o pojemności 5000 mAh i będzie oferowany w dwóch wersjach kolorystycznych: Brushed Green i Graphene Blue.

Źródło: www.bing.com