Turniej kart Genius Invokation TCG w Szanghaju: do zgarnięcia nagroda o wartości 35 000 dolarów

Inwokacja geniuszu Genshin Impact TCG Asia Invitational: wszystko, co musisz wiedzieć

Turniej Genshin Impact Genius Invokation TCG Asia Invitational odbędzie się w Szanghaju w Chinach w dniach 11–21 stycznia i weźmie w nim udział 16 graczy rywalizujących o lwią część puli nagród wynoszącej 500 000 jenów CN.

Wyczekiwany turniej

Genius Invokation TCG to zupełnie nowy tryb gry karcianej w Genshin Impact, w którym gracze mogą zbierać karty swoich ulubionych grywalnych postaci, a nawet wrogów, aby walczyć z NPC i innymi graczami, korzystając z mechaniki walki opartej na kostkach i odmiany żywiołaka z głównej gry układ reakcji.

Turniej Asia Genius Invokation TCG, który został po raz pierwszy ogłoszony podczas transmisji na żywo przed premierą Genshin Impact 4.3 w grudniu zeszłego roku, zgromadzi 16 najlepszych graczy Genius Invokation TCG z całej Azji.

Epicki turniej

W ciągu siedmiu dni zawodów 16 graczy będzie rywalizować o nagrodę główną w wysokości 250 000 jenów CN. Turniej rozpocznie się od fazy grupowej trwającej od 11 do 14 stycznia, a następnie od 19 do 21 stycznia nastąpi faza pucharowa.

Turniej będzie rozgrywany w formacie „Podboju” we wszystkich meczach i zapewnia dynamiczną rywalizację. W formacie Podboju gracze muszą z wyprzedzeniem zbudować wiele talii na każdy etap turnieju.

Mecze będą rozgrywane w kilku rundach i będą miały określone zasady, aby zapewnić ekscytujący i strategiczny spektakl.

Nie przegap akcji!

Inwokacja TCG Asia Genius Invokation będzie transmitowana na żywo na oficjalnym kanale Genshin Impact na Twitchu, a także na kanałach Astra Carnival X (dawniej Twitter), YouTube i Twitch.

Źródło: sg.news.yahoo.com