Turniej azjatycki TCG Genshin Impact Genius Invokation w Szanghaju: wygraj aż do 35 000 $!

Ekscytujący turniej dla fanów Genshin Impact

Impreza Genshin Impact Genius Invokation TCG Asia Invitational odbędzie się w Szanghaju w Chinach w dniach 11–21 stycznia. Szesnastu graczy będzie rywalizować o część puli nagród wynoszącej 500 000 jenów CN (69 900 dolarów).

Genius Invokation TCG to tryb gry karcianej w Genshin Impact, w którym gracze mogą zbierać karty swoich ulubionych grywalnych postaci, a nawet wrogów, aby walczyć z NPC i innymi graczami, korzystając z systemu walki opartego na mechanice kości i odmianie reakcji żywiołów system gry głównej.

Turniej regionalny

W Genius Invokation TCG Asia Invitational weźmie udział 16 najlepszych graczy Genshin Impact, wybranych z całej Azji. Turniej rozpocznie się czterodniową fazą grupową, po której nastąpi trzydniowa faza eliminacyjna.

Dynamiczny format turnieju

Turniej będzie rozgrywany w formacie „Podboju”, wymagającym od graczy zbudowania wielu talii na każdy etap turnieju. Uczestnicy będą także musieli zmierzyć się z wieloma przeciwnikami w meczach do trzech, pięciu i siedmiu meczów, co sprawi, że rywalizacja będzie bardziej wymagająca.

Rozgrywki turniejowe Genius Invokation TCG Asia Invitational będą transmitowane na żywo na oficjalnym kanale Genshin Impact na Twitchu, a także na kanałach Astra Carnival X (dawniej Twitter), YouTube i Twitch.

Genshin Impact jest obecnie w połowie wersji 4.3, a nadchodząca wersja 4.4 zaoferuje fanom gry jeszcze więcej zawartości.

Źródło: www.bing.com