Szykowna francuska nazwa największej skali Genshin Impact jest teraz trendem tanecznym na TikTok, co dziwne

Najnowsze szaleństwo TikToka

Najnowszym trendem na TikToku jest skupienie się na bardzo czystej linii Genshin Impact. Próba nadania struktury temu, co pozbawione znaczenia, jest zarówno największą cechą ludzkości, jak i najszybszą drogą do otchłani myśli (dzięki, Polygon).

Wiersz, o którym mowa, to „Mechaniczny mówca analizy kardynalnej”, czytany przez Raya Chase’a. Jest głosem Neuvillette, Ludexa (sędziego) Fontaine’a, mającego obsesję na punkcie sprawiedliwości. Możesz pomyśleć – „ach, ta osoba Mówca musi być bardzo ważna, nosząc tak znamienity tytuł!” »

To para wag, która przekształca pragnienie sprawiedliwości w źródło energii. Naturalnie, ludzie spędzają dzień w terenie.

Trend na TikToku

Jeśli chcesz się o tym przekonać, na stronie internetowej znajduje się kategoria muzyczna „Dj Neuvillette in the house”, zawierająca ponad 4000 wpisów. Hank Green, autor bestsellerów „New York Timesa” i płodny popularyzator nauki o Internecie, rozpoczyna szalony taniec na Oratrice Mecanique d’Analyse Cardinale. Przyszłość nadeszła.

Nie wiem, czy to naprawdę chwytliwe, czy po prostu namyśliłem się o zaletach Mechanicznego Głośnika Kardynalnej Analizy na tyle, żeby złapać jakąś chorobę psychiczną. Jak sugeruje jeden z użytkowników subreddita Genshin Impact, tytuł pasuje do wersetu aleksandryjskiego, „ulubionego wersetu prestiżowych gatunków eposu i tragedii”.

Wersety aleksandryjskie mają dwanaście sylab podzielonych na dwie części. Oratrice Mecanique d’Analyse Cardinale trochę wpisuje się w ten licznik: „Or-a-trice Mec-an-ique / d’-Ana-lyse Card-in-ale”. Może to być również spowodowane tym, że odczytanie Chase’a jest zaskakująco spójne.

Udział Raya Chase’a

Poza tym sam Chase rzucił wyzwanie wyścigowi, wprowadzając poważny zwrot akcji – tańczy za każdym razem, gdy zdanie nie zostanie przeczytane. Uroboros pożera własny ogon. Cykl się zakończył i wszyscy zostaniemy zważeni na wadze Mechanicznego Mówcy Kardynalnej Analizy.

Źródło: www.bing.com